کد خبر : 46776 / /
/

عجیب ترین خواستگاری در تهران | جنجال خواستگاری رمانتیک در یک دانشگاه تهران

پسر جوان که به تقلید از ملودرام های سینمایی قصد داشت سر کلاس دانشگاه از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند با اتهام سرقت کیف او مواجه و تحویل پلیس شد.

عجیب ترین خواستگاری در تهران | جنجال خواستگاری رمانتیک در یک دانشگاه تهران

پسر جوان که به تقلید از ملودرام های سینمایی قصد داشت سر کلاس دانشگاه از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند با اتهام سرقت کیف او مواجه و تحویل پلیس شد.

چند روز قبل، پسر دانشجویی به نام آرش در یکی از دانشگاه‌های تهران هنگام برگزاری کلاس درس پشت دراتاق رفت و از استاد اجازه خواست برای صحبت با یکی از دختران دانشجو وارد کلاس شود. اما از آنجا که استاد مشغول تدریس بود، اجازه ورود به او را نداد و گفت که بعد از اتمام کلاس با دختر جوان صحبت کند.

اما پاسخ منفی استاد، باعث منصرف شدن پسر دانشجو نشد و او بازهم اصرار کرد.

آرش زمانی که دید نمی‌تواند استاد را مجاب کند تا وارد کلاس شود، بدون توجه به مخالفت‌های استاد، ناگهان وارد کلاس شد و مستقیم به سمت یکی از دانشجویان دختر رفت. وی در حالی که مقابل پای او زانو زده بود، از وی خواستگاری کرد، با این حرکت پسرجوان نظم کلاس به هم ریخت و هیاهوی عجیبی به پا شد. اما دختر دانشجو بی‌توجه به آرش همچنان روی صندلی نشسته بود. لحظاتی بعد وقتی پسر دانشجو با بی‌تفاوتی دختر مواجه شد ناگهان کیف او را برداشت و از کلاس فرار کرد.

به دنبال این اتفاق چند پسر دانشجو او را تعقیب کردند و در حیاط دانشکده وی را گرفتند و کار به حراست دانشگاه کشیده شد.

وقتی موضوع به پلیس اعلام شد پسر جوان در حالی که منکر ماجرای سرقت بود، گفت: مدتی قبل به این دختر علاقه‌مند شدم و بعد از چند ماه هم به خواستگاری‌اش رفتیم اما پدر و مادرش مخالفت کردند و گفتند ما از نظر اقتصادی و فرهنگی با شما خیلی فاصله داریم.

آرش گفت: ما خیلی ثروتمند هستیم اما آنها وضع مالی چندان خوبی نداشتند با این حال برای من اهمیتی نداشت و عاشق او بودم.

وقتی اصرارهای ما افاقه نکرد تصمیم گرفتم کاری کنم که او شیفته من بشود؛ از آنجا که در فیلم‌ها دیده بودم پسرها در مکان‌های عمومی با هدیه یک انگشتر از دختر مورد علاقه‌شان درخواست ازدواج می‌کنند و در بیشتر موارد هم دخترها با خوشحالی جواب مثبت می‌دهند، من هم تصمیم به این کار گرفتم و امروز هم فقط می‌خواستم همین کار را بکنم اما وقتی دیدم او توجهی نکرد و حتی ناراحت شد از او خواستم از کلاس بیرون بیاید تا با هم حرف بزنیم اما قبول نکرد، من هم کیفش را برداشتم و فرار کردم تا مجبور شود دنبالم بیاید اما خودم به دردسر افتادم و اتهام دزدی به من زده شد.

در این میان پسر جوان دستش را داخل جیبش برد و با نشان دادن حلقه‌ای که برای دختر مورد علاقه‌اش خریده بود، ثابت کرد که قصد سرقت نداشته است. از آنجا که دختر جوان و استاد دانشگاه نیز شکایتی از او نداشتند، به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت، آرش آزاد شد و پرونده بسته شد./منبع: ایران

سرقت کیف دختر دانشجو برای رسیدن به او

«وارد کلاس نیلوفر شدم و کیفش را مقابل چشم استاد و دانشجویان دیگر قاپیدم و فرار کردم تا او به دنبالم بیاید و من در محوطه دانشگاه زانو بزنم و از او خواستگاری کنم.» این گفته‌های عجیب پسری جوان است که به اتهام سرقت کیف یکی از دانشجویان در کلاس درس دستگیر شده است.

همشهری آنلاین؛ سرنخ: این حادثه عجیب چند روز قبل در یکی از دانشگاه های تهران اتفاق افتاد. آن روز پسری جوان به نام سروش وارد یکی از کلاس‌ها شد و به سمت دختری دانشجو رفت. استاد دانشگاه با تعجب به پسر جوان نگاه می کرد و سروش ناگهان کیف دختردانشجو را قاپید و فرار کرد.

پس از این اتفاق بود که چند دانشجو به دنبال سروش دویدند و در حیاط دانشگاه وی را گیر انداختند. همان موقع ماموران حراست دانشگاه هم وارد عمل شدند و سروش را دستگیر کردند.

تحقیقات از پسر جوان به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت آغاز شد و او درباره انگیزه اش گفت: من در یک خانواده پولدار بزرگ شده‌ام اما دختری که عاشقش شده‌ام در یک خانواده فقیر. خانواده من موافق ازدواج ما بودند اما خانواده نیلوفر در اوج ناباوری با این وصلت مخالفت کردند. من هم روز حادثه به دانشگاهی که نیلوفر در آنجا درس می خواند رفتم تا با برداشتن کیفش، او را به دنبال خودم بکشانم. فکر می کردم او به دنبالم می آید و من در حیاط دانشگاه و مقابل چشم هم دانشگاهی هایش زانو می زنم و از او خواستگاری می کنم اما به جرم سرقت دستگیرم کردند.

تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار