کد خبر : 46449 / /
/

سرقت‌های بی شرمانه زن جوان از بیماران و پرسنل بیمارستان | اعتراف به 17 فقره سرقت

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای که از بیماران و پرسنل بیمارستان سرقت می‌کرد خبر داد و گفت: متهم به 17 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرقت‌های بی شرمانه زن جوان از بیماران و پرسنل بیمارستان | اعتراف  به 17 فقره سرقت

سرهنگ علی قاسم‌پور گفت: روز 28 آبان ماه در پی وقوع چندین فقره سرقت در یکی از بیمارستان‌های تهران رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری 134  شهرک قدس برعهده گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات زن سارق را شناسایی کردند افزود: تصاویر متهم به واحدهای گشتی ارائه شد و ماموران روز گذشته حین گشت‌زنی در داخل بیمارستان متهم را در حال تردد در یکی از بخش‌های بیمارستان مشاهده و در یک عملیات ضربتی سارق را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انتقال این زن به کلانتری و بازجویی از وی اموال سرقتی به ارزش 500 میلیون ریال کشف شد و متهم به 17 فقره سرقت اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در حال حاضر پرونده دارای 8 شاکی است و متهم به همراه شاکیان و پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت./سایت جنایی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.