کد خبر : 46381 / /
/

مرگ دختر جوان در هتل معروف پایتخت | مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌اش در تهرانسر

همزمان با مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌اش و کشف جسد دختری در یکی از هتل‌های پایتخت، ۲ پرونده جداگانه روی میز بازپرس ویژه قتل قرار گرفت.

مرگ دختر جوان در هتل معروف پایتخت | مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌اش در تهرانسر

ساعت ۷ عصر جمعه ۲۶ آبان، مرگ مرد ۳۵ ساله ای از سوی مأموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به بازپرس امیر حسین علیمردان اعلام شد. با گزارش این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.

در بررسی های اولیه همسر مرد جوان گفت: شوهرم از مدتی قبل تحت فشار مالی شدید بود. چند ماه حقوقش را پرداخت نکرده بودند، مدام ابراز شرمندگی می کرد و می گفت از اینکه پول ندارد و نمی تواند خرج و مخارج زندگی و اجاره خانه را بدهد حالش بد است اما کاری از دستش برنمی آید. روز حادثه به همراه فرزندم از خانه بیرون رفتیم و زمانی که برگشتیم با جسد حلق آویز او مواجه شدیم.

به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با علت اصلی مرگ مرد جوان ادامه دارد.

مرگ در هتل

ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۷ آبان، مدیر هتلی معروف در مرکز پایتخت با پلیس تماس گرفت و گفت: ۳ روز قبل دختر جوانی، در هتل ما اتاق گرفت. اما از وقتی وارد اتاق شد دیگر بیرون نیامد و پاسخ پرسنل را هم نمی داد. به همین دلیل نگران شده و با ورود به اتاق با جسد دختر جوان مواجه شدیم.

به دنبال این تماس موضوع از سوی مأموران کلانتری ۱۰۵ سنایی به بازپرس محمد مهدی براعه اعلام شد و بازپرس جنایی دستور تحقیقات صادر کرد. با حضور تیم جنایی در محل آنها با جسد دختر ۳۱ ساله در حالی مواجه شدند که در کنار او بطری آب و چندین پوکه خالی قرص به چشم می خورد.

همچنین دست نوشته ای در کنار جسد پیدا شد که داخل آن نوشته بود: دنبال جای آرامی بودم تا برای همیشه بخوابم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد دختر جوان ساکن یکی از شهرهای شمالی است و از مدتی قبل همراه برادرش به تهران آمده و زندگی می‌کردند اما ۳ روز قبل با این بهانه که قصد دارد با دوستانش به سفر برود خانه را ترک کرده و دیگر از او خبری نشده بود.

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و ادامه تحقیقات را صادر کرد.

منبع: ایران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.