کد خبر : 45935 / /
/

هفت‌تیرکشی وحشتناک همسایه‌ در تهران | گروگان گرفتن همسایه مجروح در آپارتمانش

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با همسایه خود را با سلاح گرم مجروح کرده و گروگان گرفته بود.

هفت‌تیرکشی وحشتناک همسایه‌ در تهران | گروگان گرفتن همسایه مجروح در آپارتمانش

سرهنگ علی قاسم‌پور رئیس پلیس پیشگیری فاتب گفت: در پی اعلام گزارشی از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۱۹ روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه، مبنی بر تیراندازی در محله مولوی در آدرس معلوم، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد که مشاجره بین دو همسایه منجر به تیراندازی به سمت منزل یکی از شهروندان شده که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت عمومی، موجب ایجاد خسارت به وی شده و نامبرده را پس از مجروح کردن در واحد خود گروگان گرفته است.

سرهنگ قاسم‌پور تصریح کرد: بلافاصله اقدامات تخصصی پلیس با حضور سرکلانتر هفتم و رئیس کلانتری در محل حادثه انجام و پس از محاصره محل توسط عوامل پلیس در یک عملیات منسجم پلیسی نامبرده دستگیر و از وی یک قبضه سلاح جنگی و تعدادی فشنگ کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه عامل تیراندازی هدفش را از این کار اختلافات قبلی با شاکی عنوان کرد، بیان داشت: متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد و مصدوم به بیمارستان انتقال یافت.

قاسم‌پور خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چارچوب قانون برخورد خواهد کرد./ مهر

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.