کد خبر : 45600 / /
/

افزایش آلودگی هوای تهران تا روز دوشنبه | پیش بینی هواشناسی از وضعیت جوی تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران تا روز دوشنبه (۸ آبان) آسمان صاف تا قسمتی ابری،در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در نواحی پرتردد شهری افزایش نسبی آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

افزایش آلودگی هوای تهران تا روز دوشنبه | پیش بینی هواشناسی از وضعیت جوی تهران

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران تا روز دوشنبه (۸ آبان) با استقرار جوی نسبتا پایدار، آسمان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در نواحی پرتردد شهری همراه با غبار محلی و افزایش نسبی آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر دوشنبه با بروز ناپایداری جوی در بیشتر نواحی افزایش ابر در مناطق غربی وزش باد شدید و در ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۷ آبان) صاف تا کمی ابری، همراه با غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۸ آبان) کمی ابری و غبار صبحگاهی، در بعد از ظهر افزایش ابر و افزایش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۷  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱ درجه سانتیگراد، خنک‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.