کد خبر : 4517 / /
/

علی دایی در زمانی که سرمربی نفت تهران بود (سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶) مصاحبه‌ای در مورد عباس بوعذار انجام داده است در این مصاحبه‌ای قدیمی درباره تفاوت‌های اسم و فامیل عباس بوعذار با محمدی صحبت‌هایی کرده است که حال سوژه کاربران فضای مجازی شده است و کلیپ‌های زیادی از آن ساخته شده است.

 

 

 

 

عباس بوعذار یکی از بازیکنان خوزستانی فوتبال ایران است.این بازیکن در تیم‌های مختلفی ازجمله استقلال اهواز و نفت تهران و استقلال خوزستان بازی کرده‌است. او هم اکنون بازیکن نفت مسجدسلیمان است.

در خانواده ای فوتبالیست شدم که پدر خانواده در جوانی فوتبال بازی می کرد. پدرم در گذشته فوتبالیست بود و برای تیم های اهوازی بازی می کرد.

پدرم مشوقم در فوتبال بود. او و مادرم از من حمایت کردند تا در فوتبال رشد کنم.برادرانم هر سه درس می خوانند و مثل من به دنبال ورزش حرفه ای نرفتند.می خواهم مدرک کارشناسی تربیت بدنی ام را بگیرم.فعلا مجردم و می خواهم روی فوتبال تمرکز کنم.

پدرم عرب زبان است و مادر از لرهای خوزستان می باشد. تمام اجدادم پدری ام سیه چرده هستند و می گویند چهره شان به خاطر کار کردن متمادی زیر آفتاب سوزان خوزستان بوده است”.

شروع از زمین های خاکی

من از زمین های خاکی پردیس اهواز شروع کردم و سال ۱۳۸۵ بود که به تیم جوانان شاهین اهواز اضافه شدم.

مدتی در شاهین بودم و با این تیم تمرین می کردم و به میدان می رفتم.مرحوم عیدی کریمی مربی مان در تیم شاهین اهواز بود.

متاسفانه دو هفته پیش بود که آقای کریمی اولین مربی ام در فوتبال را از دست دادم.عیدی کریمی برای من و امثال من خیلی زحمت کشید و از مربیان دلسوز فوتبال پایه اهواز بود. روحش شاد و یادش گرامی.

متاسفانه کسی را نداشتم اگر یک نفر بود که می توانست مرا به مربیان پایه تیم های اهواز معرفی کند من زودتر وارد تیم های باشگاهی اهواز می شدم.

خلاصه این که از شاهین به تیم امید استقلال اهواز پیوستم و نزدیک به نیم فصل خدمت تیم امید استقلال اهواز بودم و بنا به صلاحدید مربیان به تیم بزرگسالان استقلال اهواز پیوستم.

تیم استقلال در آن برهه در لیگ دسته دوم ایران حاضر بود. ما در لیگ دسته دوم کشور قهرمان شدیم و به لیگ دسته اول صعود کردیم.

سه فصل در لیگ دسته اول بودیم تا این که به لیگ برتر راه یافتم.متاسفانه استقلال اهواز در فصل گذشته لیگ برتر نتوانست از جایگاه خود در لیگ دفاع کند و دوباره به لیگ دسته اول سقوط کرد.

-او اضافه کرد:تیم استقلال اهواز در جام حذفی حریف تیم نفت تهران شد.من در این مسابقه بازی خوبی ارائه دادم و علیرضا منصوریان سرمربی وقت تیم نفت تهران از عملکردم رضایت داشت و شرایط انتقالم به نفت تهران مهیا شد.

الان سه فصل است که در خدمت باشگاه نفت تهران هستم و امسال هم خوشحالم که علی دایی چهره خوشنام فوتبال ایران مربی ام است.

شاگردی دایی برایم ارزشمند است و امیدوارم امسال بتوانم مهره اثرگذاری برای علی آقا در میدان فوتبال باشم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار