کد خبر : 45065 / /
/

قیمت کوییک 10 میلیون گران شد | خریداران کوییک صفر از کارخانه چقدر سود کردند؟

در جدول زیر قیمت روز انواع کوییک صفر را در بازار مشاهده می‌کنید.

قیمت کوییک 10 میلیون گران شد | خریداران کوییک صفر از کارخانه چقدر سود کردند؟

قیمت کوییک در بازار آزاد افزایش پیدا کرد. قیمت کوییک s جدید یعنی SR دنده ای امروز به ۳۶۰ میلیون تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون افزایش پیدا کرده است. قیمت کوییک اتومات پلاس آر نیز ۴۳۰ میلیون تومان شده است که طی دو روز گذشته ۱۰ میلیون تومان بالا رفته است و حالا ۴۳۰ میلیون تومانی است. همچنین قیمت کوییک آر صفر ۱۴۰۲ امروز ۳۵۰ میلیون است که طی دو روز ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت بازار انواع خودرو کوییک

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
دنده ای S ۱۴۰۲| سایپا صفر (کارخانه) ۲۶۸,۸۰۸,۰۰۰
دنده ای SR ۱۴۰۲| سایپا صفر (کارخانه) ۲۷۰,۵۸۷,۰۰۰
کوییک SR دنده ای ۱۴۰۲| سایپا صفر ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای S ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰
R پلاس اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر(کارخانه) ۳۳۸,۴۸۴,۰۰۰
R پلاس اتوماتیک ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک پلاس ۱۴۰۲| سایپا صفر   ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰
اتوماتیک پلاس ۱۴۰۲| سایپا صفر (کارخانه) ۳۲۷,۰۸۷,۰۰۰
دنده ای R ۱۴۰۲| سایپا صفر (کارخانه) ۲۵۵,۹۹۹,۰۰۰
دنده ای R ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
دنده ای R ۱۴۰۰| سایپا صفر    ۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰

 

وضعیت بازار خودرو پنجشنبه ۲۰ مهرماه

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد.

قیمت خودرو امروز هم روند صعودی خود را حفظ کرد. موج جدید افزایش قیمت خودروهای پرفروش داخلی تحت تاثیر رکوردزنی قیمت دلار بازار آزاد آغاز شده است. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو نشان می‌دهد که قیمت پژو پارس، دنا رانا و تارا طی یک روز گذشته تا ۲۰ میلیون تومان هم گران شدند. همچنین قیمت خودروهای سایپا نیز افزایش پیدا کرده است که در صدر آن کوییک و تیبا قرار دارند. در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی (تغییرات آن نسبت به روز گذشته ۱۹ مهرماه) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون و نسبت به سه روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و نسبت به سه روز گذشته ۲۰میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۵ میلیون تومان است که ۵ میلیون بالا رفته است و طی سه روز ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۵۵ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ثابت است اما طی سه روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۶۰ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۱۵ میلیون افزایش یافته است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۵۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۷۸۵میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ و سه روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است. این مدل طی سه ماه گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۶۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۸۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و طی ۳ روز گذشته ۲۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۷۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۵میلیون گران شده است و طی سه ماه گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۲۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی یک روز و ۲۰میلیونی طی دو روز است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۱۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ و سه روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است اما طی سه ماه گذشته ۲۰۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۶۵ میلیون تومان که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱هم ۴۸۵ میلیونی شده است که طی دو روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۳۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۶۰ میلیون تومان است شده است که ۱۰ میلیون یک روزه گران شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۲۵ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۱۰ میلیون تومان شده است و نسبت به سه روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است و طی ۲۹ روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۶۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. همچنین قیمت این خودرو طی ۲۱ روز گذشته ۳۰ میلیون ارزان است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۴۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۲ میلیون گران شده است و حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد. این خودرو طی ۳ روز ۱۴ میلیون بالا رفته است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است و ۳۳۵میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است و حوالی ۳۴۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۴۰۰ میلیون تومان شده است که ۵ میلیون طی دو روز گذشته بالا رفته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای Rمدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون افزایش یافته است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون است که ثابت مانده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۳۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی طی دو روز است اما طی ۳۶ روز گذشته ۳۵ میلیون گران شده است./ اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.