کد خبر : 45064 / /
/

رانش زمین در گیلان بر اثر بارش شدید | برق ۷۵ خانوار قطع شد!

فرماندار لنگرود، رانش بر اثر باران شدید در منطقه اطاقور را موجب افتادن تیر برق و قطع برق ۷۵ خانوار دانست و افزود: تا ساعات آینده، منطقه از خطر خارج و برق وصل می شود.

رانش زمین در گیلان بر اثر بارش شدید | برق ۷۵ خانوار قطع شد!

محمدرضا جلالی در حاشیه بازدید از بخش اطاقور به دنبال بارش شدید باران صبح امروز، با اشاره به وقوع چند مورد رانش و آب شستگی در این منطقه، اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران شهرستان لنگرود به دنبال پیش بینی نزولات آسمانی در حالت آماده بارش بوده و طی ۴۸ ساعت گذشته شاهد تداوم بارش ها بودیم که از صبح امروز تشدید شد.

وی مدیریت شهری و کلیه اعضای شورا و شهرداران و بخشداران را پای کار دانست و تصریح کرد: شاهد چند نقطه آبگرفتگی معابر و خیابان ها در سطح شهر لنگرود بودیم که در حال رفع است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه شدت بارش ها موجب شد در اطاقور شاهد رانش برخی از مسیرها باشیم، عنوان کرد: با توجه به افزایش دبی رودخانه اطاقور، احتمال آسیب به پل و شکستگی دیواره رودخانه وجود دارد؛ البته کلیه امکانات و ماشین آلات را بسیج کردیم و اکیپ های عمرانی در کوتاه ترین زمان هرگونه مشکل را مرتفع می کنند.

جلالی، رانش در منطقه اطاقور را موجب افتادن تیر برق و قطع برق ۷۵ خانوار دانست و افزود: همکاران توزیع برق به جد مشغول کار هستند و تا ساعات آینده، منطقه از خطر خارج و برق وصل می شود.

وی با بیان اینکه پل های بخش اطاقور به خاطر بالا آمدن سطح آب در معرض خطر هستند، اما آماده مدیریت حوادث هستیم، بیان کرد: تاکنون مشکلی نداشتیم و با عادی شدن شرایط، اقدامات اساسی را برای اصلاح و بازسازی مناطق آسیب دیده انجام می دهیم.

فرماندار لنگرود، رانش های ایجاد شده در اطاقور را جزئی دانست و گفت: این رانش ها اغلب بین راهی بوده که در اثر آب شستگی ایجاد شده و با حضور راهداران، مشکل در حال رفع شدن است.

ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.