کد خبر : 44958 / /
/

بارش باران از روز پنجشنبه در تهران | منتظر سرمای هوا باشید

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه (۱۹ تا ۲۱ مهرماه) در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران و از پنجشنبه (۲۰ مهرماه) کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

بارش باران از روز پنجشنبه در تهران | منتظر سرمای هوا باشید

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران از امروز بعد از ظهر (۱۸ مهرماه) با توجه به بروز ناپایداری‌ها تا روز جمعه (۲۱ مهرماه) به تناوب در بعضی ساعات وزش باد شدید، در ارتفاعات شمالی و نیمه جنوبی و غربی استان گاهی خیلی شدید با احتمال تندباد لحظه‌ای و در مناطق مستعد خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است.

از بعد از ظهر روز چهارشنبه تا روز جمعه در بعضی ساعات در سطح استان بارش پراکنده باران، در ارتفاعات و نواحی غربی گاهی رگبارو رعد و برق و در قله‌ها با احتمال بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

برای فردا عدم تغییرات محسوس دما و روز پنج شنبه کاهش محسوس دما در بیشتر نواحی استان انتظار می‌رود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۶  درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۹ مهرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری،‌ به‌تدریج افزایش باد و گاهی وزش باد شدید  با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۸  درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه ( ۲۰ مهرماه) نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید، در بعضی ساعت‌ها رگبار باران با احتمال رعد و برق با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.