کد خبر : 44825 / /
/

سقوط شدید قیمت خودروی مونتاژی ایران خودرو | مشتریان غافلگیر شدند

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای فوتون در بازار به دست خواهید آورد.​

سقوط شدید قیمت خودروی مونتاژی ایران خودرو | مشتریان غافلگیر شدند

قیمت فوتون تونلند ۲.۸ لیتر در بازار با کاهش ۲۰ میلیون تومانی ۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون شد تونلند ۲.۸ لیتر ۱۴۰۱ دیگر خودروی مونتاژی ایران خودرو نیز با افت ۲۰ میلیونی ۱ میلیارد و ۴۹۰ میلیون شد همچنین فوتون تونلند ۲.۰ لیتر مدل ۱۴۰۱ در بازار ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان است تونلند G۷ بنزینی جدیدترین پیکاپ مونتاژی ایران خودرو هم در بازار خودرو ۱۰ میلیون افت قیمت داشت و به ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون شد.

قیمت بازار انواع خودرو فوتون برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
 
تونلند ۲.۰ لیتر ۱۴۰۱ صفر  ۱,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تونلند ۲.۸ لیتر ۱۴۰۱ صفر  ۱,۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰
تونلند ۲.۸ لیتر ۱۴۰۲ صفر  ۱,۵۱۰,۰۰۰,۰۰۰
تونلند ۲.۸ لیتر ۱۴۰۲ صفر (نمایندگی)  ۱,۵۴۰,۶۵۹,۰۰۰
تونلند G۷ بنزینی ۱۴۰۲ صفر  ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تونلند G۷ بنزینی ۱۴۰۲ صفر(نمایندگی) ۱,۸۸۵,۵۱۶,۰۰۰
فوتون ون وانا ۱۴۰۲ صفر(نمایندگی) ۱,۶۴۷,۱۸۳,۰۰۰
منبع: باما

پارکینگ پر از خودروی ایران خودرو لو رفت!

رییس سازمان حمایت با اشاره به وجود تعداد زیاد خودرو در پارکینگ ایران خودرو در خراسان رضوی گفت : این خودروها باید هر چه سریع‌تر ترخیص و به مشتریان واگذار شود.

حسن فرهیدزاد نسبت به ترخیص و ارسال هر چه سریع‌تر خودروهای موجود در توقفگاه شرکت ایران خودرو خراسان رضوی واقع در نزدیکی شهر بینالود تاکید کرد.

رئیس سازمان حمایت  در بازدیدی سرزده از شرکت ایران خودرو خراسان و بازدید از حجم بالای خودروهای موجود در توقفگاه این شرکت، روند ارسال و واگذاری خودروها به مشتریان را بررسی کرد.

وی اظهار کرد: در هر مقوله ای باید هر چه سریع‌تر مشکلات برطرف شود و مشتریان به خودروهای خود دسترسی پیدا کنند.

فرهیدزاده در حاشیه این بازدید  به ابلاغ دستورالعمل رسیدگی به شکایات خودرو که اخیرا به کل کشور ابلاغ شده است، اشاره کرد و گفت: این دستورالعمل به ۳۱ استان ابلاغ شده و در آن نحوه رسیدگی به شکایات مشخص شده است.

وی بیان کرد: از ابتدای فروردین ماه امسال تا پایان شهریورماه، ۷۷۷ هزار پرونده تخلف در همه حوزه های بازار در سامانه مدیریت بازرسی (سیمبا) تشکیل شده است که ارزش ریالی آن ۱۷۵ هزار و ۴۷۲ میلیارد تومان است، از این تعداد ۱۱۴ هزار پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است، از پرونده های تشکیل شده ۲۴۲ پرونده مربوط به خودرو بوده که در یک ماه گذشته و پس از ابلاغ دستورالعمل رسیدگی به شکایات در حوزه خودرو تشکیل شده است.

وی بیان داشت: از ابتدای فروردین ماه امسال تا پایان شهریورماه، ۷۷۷ هزار پرونده تخلف در همه حوزه های بازار در سامانه مدیریت بازرسی (سیمبا) تشکیل شده است که ارزش ریالی آن ۱۷۵ هزار و ۴۷۲ میلیارد تومان است، از این تعداد ۱۱۴ هزار پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است، از پرونده های تشکیل شده ۲۴۲ پرونده مربوط به خودرو بوده که در یک ماه گذشته و پس از ابلاغ دستورالعمل رسیدگی به شکایات در حوزه خودرو تشکیل شده است.

به گزارش سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طبق این دستورالعمل روال کار آن است که بازرسان در ادارات کل صمت استان‌ها پس از مراجعه مردم و اخذ شکایت، پرونده را تشکیل داده و با قیمت‌هایی که شورای رقابت برای خودروها اعلام می کند، تطابق داده و در صورت مغایرت، پرونده گران‌فروشی تشکیل شده و پس از گذراندن مراحل اداری راهی تعزیرات حکومتی می شود./ اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار