کد خبر : 43675 / /
/

مرگ تلخ مرد میانسال بعد از درگیری با راننده | ماجرا چه بود ؟

راننده تاکسی اینترنتی با مسافرش درگیر شده بود و این ماجرا به مرگ مرد میانسال انجامید.

مرگ تلخ مرد میانسال بعد از درگیری با راننده | ماجرا چه بود ؟

درگیری راننده تاکسی اینترنتی با مسافرش منجربه مرگ برادر همسر مسافر شد.

 یکشنبه هفته گذشته مرگ مرد میانسالی به بازپرس وحید ناصری اعلام شد.

با گزارش این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های صورت‌گرفته مرد جوانی که خود را تاجر و همراه متوفی معرفی می کرد، گفت: سفر کاری پیش‌رو داشتم و برای رفتن به فرودگاه، تاکسی اینترنتی گرفتم.

لحظاتی بعد راننده همراه با مرد جوانی آمد و به من گفت مرد جوان برادرش است و دقایقی دیگر او را پیاده خواهد کرد.

راننده ناگهان تغییر مسیر داد و وارد گاراژی شد. من که ترسیده بودم با آنها درگیر شدم و به برادر همسرم زنگ زدم و از او کمک خواستم.او ادامه داد: برادر همسرم خودش را رساند و درگیری بین ما باعث جراحت من و دو مرد جوان شده بود.

باهم به کلانتری رفتیم و راننده مدعی بود که از ابتدا به من گفته تغییر مسیر به خاطر پیاده کردن برادرش است و من هم معترض به ماجرا بودم.

اما چون بلیت داشتم و باید به پرواز می‌رسیدم از شکایتم صرف‌نظر کردم. از کلانتری که بیرون آمدیم برادر همسرم حالش بد شد و ناگهان سکته کرد. حالا هم من از راننده تاکسی اینترنتی شکایت دارم چرا که او باعث وارد شدن استرس به برادرزنم شد و مرگش را رقم زد.

با شکایت مرد تاجر، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد./روزنامه ایران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.