کد خبر : 43640 / /
/

وام فوری | وام فوری یکروزه | وام فوری بدون ضامن

متقاضیان وام مسکن بشتابید | دریافت وام مسکن ۲۰۰ میلیونی با سود ۵ درصد + جزییات

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد برای امسال تا ۱۰ روز آینده در هیئت دولت به تصویب خواهد رسید.

متقاضیان وام مسکن بشتابید | دریافت وام مسکن ۲۰۰ میلیونی با سود ۵ درصد + جزییات

وام / وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از  وام  بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود

  مجید جودی گفت: در حال حاضر تسهیلات ساخت مسکن روستایی ۲۰۰ میلیون تومان است که امیدوار هستیم برای  امسال  تا ۱۰ روز دیگر در هیئت دولت  به تصویب برسد.

به گفته معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن تا به امروز همکاری بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات ساخت خوب بوده و طبق آخرین آمار‌های ارائه شده تا به امروز ۱۷۰ هزار نفر  عقد قرارداد کرده‌اند.

او بیان کرد: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی هم با نرخ سود ۵ درصد است و در صورتی که میزان تسهیلات وام مسکن روستایی افزایش یابد سعی خواهیم کرد بار مالی چندانی به این بخش وارد نشود.

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن تاکید کرد: امیدوار هستیم تا ۱۰ روز دیگر با تصویب این تسهیلات در هیئت دولت شاهد تحقق یافتن هدف گذاری نوسازی و مقاوم سازی ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در روستا‌های کشور باشیم./باشگاه خبرنگاران جوان

وام

وام ۲۰۰ میلیونی با اقساط کم بگیرید

وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح احسان بانک کشاورزی قرض الحسنه است و تنها به آن کارمزد صفر یا چهار درصدی تعلق می‌گیرد. ضریب برابری این طرح، با توجه به مدت میانگین حساب و دوره بازپرداخت متفاوت بوده، اما در کل بین ۵ درصد تا ۱۹۰ درصد خواهد بود. متقاضیان این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. سقف مدت زمان بازپرداخت تسهیلات حداقل ۱۲ ماه است و حداکثر به ۳۶ ماه می‌رسد.

اگر سقف وام، کارمزد چهار درصد و مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماهه را در نظر بگیریم، مبلغ هر قسط ۵ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۷۹۷ تومان است. کل سود تسهیلات به ۱۲ میلیون و ۵۷۲ هزار و ۶۹۲ تومان و جمع رقم وام و سود آن به ۲۱۲ میلیون و ۶۴۷ هزار و ۶۹۲ تومان خواهد رسید.

تا ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومان؛ بدون ضامن و چک و سفته (تسهیلات بگیرید)

بانک کشاورزی تنها بانکی است که به صورت تخصصی به افزایش بهره وری و عملکرد بخش کشاورزی و دامپروری کشور توجه دارد و در این راستا تسهیلات و خدمات گسترده پولی و بانکی را به فعالان این حوزه ارائه می‌دهد. هم اکنون این بانک در سراسر کشور هزار و ۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه تخصصی ارزی دارد که به مشتریان واجد شرایط خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند.

این بانک هم اکنون در قالب خدمات سپرده‌ای، درخواست درگاه پرداخت اینترنتی، بانکداری اینترنتی، افتتاح حساب، بازپرداخت اقساط تسهیلات، جشنواره آوای مهر، سپرده گذاری و … به مشتریان واجد شرایط خود خدمت رسانی می‌کند.

شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری بانک آینده می‌توانند از طرح «زی کارت» این مجموعه برای اعطای تسهیلات به کارمندان وکارکنان خود استفاده کنند. تسهیلات این طرح در سقف ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ میلیون تومانی ارائه می‌شود.

وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و امروزه یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.سلام نو

شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری بانک آینده می‌توانند از طرح «زی کارت» این مجموعه برای اعطای تسهیلات به کارمندان وکارکنان خود استفاده کنند. تسهیلات این طرح در سقف ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ میلیون تومانی ارائه می‌شود.

شرکت‌ها و سازمان‌های که مایل به استفاده از وام زی کارت هستند باید در یکی از شعب بانک گردشگری سپرده قرض الحسنه داشته باشند. کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌هایی که طرف حساب بانک گردشگری هستند باید فیش حقوقی خود را ارائه بدهند تا بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند. کارمندان به منظور دریافت این وام باید ضامن داشته باشند و می‌توانند همکاران خود را به عنوان ضمانت تسهیلات معرفی کنند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات مذکور ۱۲ ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است که زی کارت در قالب بن کارت ارائه می‌شود و تنها اشخاص متقاضی امکان استفاده از آن را دارند. ضمنا افرادی این تسهیلات را دریافت خواهند کرد که ۴۰ درصد حقوق آن‌ها، اقساط تسهیلات را پوشش بدهد.

با توجه به حداکثر مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۴ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۶۶۷ تومان است. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

وام بازنشستگان

بانک گردشگری وام زی کارت را به چه منظوری تدارک دیده است؟

بانک گردشگری تسهیلات زی کارت را به منظور ارائه خدمات ویژه به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها و تسهیل شرایط خرید اقلام م مایحتاج ضروری و روزانه آن‌ها تبیین کرده است. سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد بانک گردشگری باید توجه داشته باشند که ضمانت بازپرداخت تسهیلات برعهده آن‌ها است و در صورت معوق شدن اقساط، پرداخت این معوقات و وجه التزام به بانک ضروری خواهد بود.

در طرح تسهیلات امتیازی مهر ایران می‌توانید با ایجاد میانگین حساب ۳ الی ۱۲ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت حداکثر ۵ ساله دریافت کنید.

افزایش سقف وام فوری بانکی . وام فوری در مواقع خاص به متقاضیان پرداخت می شود. وام فوری در برخی از بانکها پرداخت می شود. وام فوری بنا به اعتبار بانک ها به متقاضیان پرداخت می شود. سود و اقساط وام فوری بسیار مناسب است.

مشتریانی که مایل به خرید از محصولات اسنوا هستند و برای تهیه محصولات این برند کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح تسهیلاتی اسنوای بانک تجارت استفاده کنند. این طرح به منظور افزایش قدرت خرید مشتریان بانک تجارت از برند مذکور و تکمیل سبد محصولات و خدمات این بانک ارائه شده است.

مشتریان حقیقی بانک تجارت به منظور استفاده از وام ۱۰۰ میلیون تومانی طرح اسنوای این مجموعه باید به یکی از نمایندگی‌های گروه انتخاب الکترونیک به صورت حضوری مراجعه کنند و بعد از انتخاب محصول مورد نظر، برای تسهیلات مذکور در یکی از شعب بانک تجارت درخواست بدهند. این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به مشتریان واجد شرایط ارائه می‌شود. نرخ سود این وام ۲۳ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه اعلام شده است. وثیقه اصلی برای دریافت تسهیلات مذکور براساس رتبه اعتباری مشتریان تعیین می‌شود. متقاضیان دارای رتبه اعتباری آ و بی به منظور دریافت این وام کافی است تنها چک یا سفته ارائه دهند. اما افراد با رتبه اعتباری سی و دی یا بدون رتبه اعتباری باید علاوه بر ارائه چک، یک ضامن معتبر نیز داشته باشند.

پرداخت وام فوری ۳۰۰ میلیونی به یارانه بگیران

از زمان ثبت درخواست تا زمان اعطای کارت باید حداقل ۳ ماه بگذرد تا تا فرد اعتبار لازم برای دریافت تسهیلات را به دست آورد. از زمان ثبت درخواست هر ۱۰۰ هزارتومان موجود باقی مانده در پایان هر روز ۱ امتیاز برای مشتری محاسبه شده و امتیازها تا حداکثر ۱۲ ماه قابل جمع‌آوری هستند.

میزان سود تعلق گرفته به این تسهیلات با توجه به میزان امتیازها و مدت زمان بازپرداخت، ۱۲، ۱۵ و ۱۸ درصد سالانه است. مدت زمان بازپرداخت اعتبار نیز ۱۲ تا ۳۶ ماه است.

وام فوری با نرخ سود کم

سقف تسهیلات در طرح «مروارید»، پنج میلیارد ریال با نرخ سود ۲۳، ۲۰ و ۱۷ درصد است و در قالب این طرح، مشتریان می توانند در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی نزد بانک ملی ایران سپرده گذاری کرده و بعد از گذشت حداقل ۶ ماه مطابق شرایط تعیین شده، از تسهیلات بهره مند شوند.

این طرح در قالب عقد مرابحه بوده و جامعه هدف افتتاح کننده حساب اشخاص حقیقی و حقوقی و جامعه هدف دریافت کننده تسهیلات تمامی اشخاص حقیقی خواهند بود.

بدین ترتیب اشخاص حقوقی (سازمان ها و شرکت ها) هم می توانند نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح اقدام کرده و در ازای امتیاز حاصله، کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی کنند.

بازپرداخت تمامی تسهیلات موضوع طرح بصورت اقساطی با اقساط ماهانه، مساوی و متوالی خواهد بود.

همچنین پس از گذشت حداقل ۶ ماه از افتتاح حساب، متقاضی می تواند امتیاز اخذ تسهیلات موضوع این دستورالعمل را به سایرین انتقال دهد.

محدودیتی در انتقال امتیاز به افراد مختلف توسط اشخاص حقیقی و پذیرش امتیاز از دیگران وجود ندارد.

به ازای هر ۱۰ میلیون ریال در هر یک ماه، یک امتیاز به مشتری تعلق می گیرد و مبنای محاسبه امتیاز، حداقل مانده روزانه حساب ویژه طرح است.

این طرح با هدف پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان طراحی شده و متقاضیان می توانند برای دریافت این تسهیلات به شعب بانک ملی ایران مراجعه کنند.سلام نو

وام فوری بانک مهر ایران

در طرح تسهیلات امتیازی مهر ایران می‌توانید با ایجاد میانگین حساب ۳ الی ۱۲ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت حداکثر ۵ ساله دریافت کنید.

وام فوری بانک رسالتبا توجه به اینکه بانک رسالت تمام خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست، دیگر اتلاف وقت و ماندن در صف‌های طولانی بانک وجود ندارد. از این رو افراد زیادی به دنبال وام بانک رسالت فوری هستند. درست است که از بانک رسالت وام گرفتن آسان است، اما حداقل چند روزی طول می‌کشد تا وام به حساب شما واریز شود.

اگر مایل هستید تا از این بانک وام بگیرید، در ادامه‌ی این مطلب همراه ما باشید تا شرایط وام بانک رسالت را بررسی کنیم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.