کد خبر : 4315 / /
/

بعداز مدت ها و انتشارات شایعات مختلف در فضای مجازی در خصوص رابطه مهدی طارمی و سحر قریشی انتشار عکس های آتلیه ای این دو نفر مهر تائیدی بر رابطه آنها زد

امروز عکس های آتلیه ای سحر قریشی و مهدی طارمی سوژه فضای مجازی شد.انتشار این عکس ها بعداز جنجال های به وجود آمد در چند روز اخیر در خصوص این دونفر امروز دوباره افکار عمومی را به ماجرای رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی جلب کرد 

رابطه میان سحر قریشی و مهدی طارمی از مدت ها قبل به عنوان یک سوژه خبری در فضای مجازی قرار داشته و تمامی این رسانه ها در فضای مجازی سعی بر افشای این رابطه میان این دو هنر پیشه و فوتبالیست مشهور کشور داشته اند.

چندی پیش یک خبر منتشر شده در روزنامه خبر ورزشی جنجالهایی در خصوص  رابطه این دو نفر را در فضای مجازی ایجاد کرد و برخی از رسانه‌ها حتی از مسئله اخاذی احتمالی نیز صحبت کردند !

مهدی طارمی

خانواده سحر قریشی در خصوص انتشار این عکس های خصوصی اعلام کردند که به یک نفر مشکوک هستند و از طریق قضایی پیگیری شکایت در خصوص انتشار این عکس های خصوصی خواهند شد.

برخی از اخبار در این میان صحبت از هک شدن گوشی آن ها و بعضی نیز به آتلیه عکاسی که سحر قریشی و مهدی طارمی در آن عکاسی کرده اند مظنون شدند ،اما آنچه که برای نزدیکان سحر قریشی در این خصوص مسلم شده این بوده که انتشار این عکسها از طریق یک آشنا زن صورت گرفته و احتمالاً از روی حسادت دست به انتشار این عکسها در فضای مجازی زده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار