کد خبر : 42957 / /
/

خوابیدن پسر جوان بعد از قتل فجیع مادرش | پسر معتاد خودش را لو داد + جزییات

یک مادر میانسال توسط پسرش در شهرزیبا به قتل رسید.

خوابیدن پسر جوان بعد از قتل فجیع مادرش | پسر معتاد خودش را لو داد + جزییات

ساعت 8 صبح امروز شنبه 6 اردیبهشت‌ماه پسر جوانی با پلیس 110 تماس گرفت و با صدای لرزان گفت: ساعتی قبل مادرم را در خانه مان در محله شهرزیبا به قتل رساندم.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 133 شهرزیبا، تیمی از کارآگاهان اداره 10پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در پذیرایی خانه با جسد زن 60 ساله‌ای مواجه شدند که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌داد زمان جنایت، مقتول و پسرش که احتمالا معتاد یا جنون آنی دارد در خانه حضور داشته‌اند.

بدین ترتیب متهم پرونده که در اظهارات اولیه به جنایت اعتراف کرده بود در بازجویی‌های اولیه گفت: در خانه حضور داشتم که ناگهان فکر کردم مادرم می‌خواهد به من آسیب برساند و با من دشمنی دارد؛ بخاطر همین موضوع ابتدا او را با یک پارچه خفه کردم و سپس با ضربات چاقو چند ضربه وارد کردم.

این متهم 35 ساله ادامه داد: پس از ارتکاب جنایت چند ساعتی خوابیدم و پس از اینکه بیدار شدم، فهمیدم که دست به چه جنایتی زدم؛ در ادامه نیز سیگار کشیدم و سپس این ماجرا را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دادم.

با دستور قاضی زارعی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.