کد خبر : 42894 / /
/

مرگ تلخ کودک مبتلا به اوتیسم در باغ‌فیض | سقوط وحشتناک از بالکن طبقه چهارم

با وقوع سقوط مرگبار کودک اوتیسمی در محله باغ‌فیض، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد

مرگ تلخ کودک مبتلا به اوتیسم در باغ‌فیض | سقوط وحشتناک از بالکن طبقه چهارم

 با وقوع سقوط مرگبار کودک اوتیسمی در محله باغ‌فیض، تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

ظهر روز گذشته، ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک پسر ۱۲ ساله‌ای را به قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، گزارش کردند.

با اعلام این خبر تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد پسر نوجوان که مبتلا به اختلال اوتیسم داشته به دلایل نامشخصی از بالکن طبقه چهارم خانه خود به پایین پرتاب شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی به دلیل عدم امکان نگهداری زمان زیادی در بهزیستی بوده، اما چند ماه قبل توسط خانواده‌اش به خانه خود بازگردانده شده بود.

پس از بررسی‌های میدانی، تیم جنایی از سوی بازپرس پرونده ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی در رابطه با این حادثه هولناک تحقیق کنند.

با دستور قاضی براعه از شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد پسر ۱۲ ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و برای اورژانس اجتماعی تهران به دلیل عدم حضور به‌موقع در محل حادثه علی‌رغم صدور دستور قضایی، اعلام جرم شده است./باشگاه خبرنگاران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.