کد خبر : 42632 / /
/

درگیری مسلحانه متهم سابقه دار با پلیس شیراز | یک سرباز به شهادت رسید + جزییات

قصور سرباز وظیفه در مراقبت از متهم باعث خلع‌سلاح و درگیری مسلحانه در کلانتری بیضا شد.

درگیری مسلحانه متهم سابقه دار با پلیس شیراز | یک سرباز به شهادت رسید + جزییات

در پی ایجاد درگیری مسلحانه در محوطه کلانتری شهرستان بیضا، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس ضمن حضور میدانی در محل درگیری گفت: قصور سرباز وظیفه و کوتاهی در نگهداری از اسلحه سازمانی و همچنین عدم مراقبت مناسب از متهمین در حال انتقال به بازداشتگاه باعث مسلح شدن یکی از متهمین و وقوع حادثه شد.

متهمین درحالی که با دستبند به یکدیگر متصل بودند قصد فرار از کلانتری را داشتند، در پی تیراندازی و درگیری متقابل متهم، یک سرباز وظیفه در محوطه کلانتری به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز از ناحیه بازو زخمی شده است.

متهم دارای سوابق متعدد و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر است، وی در نتیجه درگیری متقابل با نیرو‌های کلانتری از ناحیه صورت زخمی دستگیر شد.

حال سرباز زخمی مساعد و به صورت سرپایی مداوا شده است و حال عمومی متهم پرونده نیز که از ناحیه صورت زخمی شده است مساعد است و جهت انجام مراحل درمان به مراکز درمانی شیراز منتقل شده‌اند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان