کد خبر : 42592 / /
/

قتل وحشتناک مرد جوان با سلاح سرد | ماجرای هولناک چاقوکشی بامدادی در خیابان گلبرگ

یک مردجوان در چاقوکشی بامدادی خیابان گلبرگ به قتل رسید.

قتل وحشتناک مرد جوان با سلاح سرد | ماجرای هولناک چاقوکشی بامدادی در خیابان گلبرگ

 بامداد امروز چهارشنبه  بیست و ششم مرداد ماه، کارکنان یکی از بیمارستان‌های شرق تهران، مرگ مشکوک مرد جوانی را براثر ضربات چاقو روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 127 نارمک، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول با چند ارازل و اوباش در خیابان گلبرگ درگیر و توسط عوامل اورژانس به این بیمارستان منتقل شده اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشته و نهایتا فوت کرده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول با پسر حدودا 22 ساله‌ای به دلیل اختلافات شخصی قرار دعوا در خیابان گلبرگ گذاشته بوده که این نزاع دسته‌جمعی منجر به قتل شده است.

پس از پایان بررسی‌های میدانی در بیمارستان و صحنه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه قاتل را شناسایی و سپس با اخذ مجوزهای لازم قضایی، جهت دستگیری وی وارد عمل شوند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی علیمردان از شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت هولناک ادامه دارد./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان