کد خبر : 42439 / /
/

بازنشستگان متقاضی وام بخوانند | وام 100 میلیونی بدون ضامن | برای ثبت نام کلیک کنید

بازنشستگان متقاضی وام بخوانند | وام 100 میلیونی بدون ضامن | برای ثبت نام کلیک کنید

وام بازنشستگان | در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا بازنشستگانی که قبلاً برای وام ۳۰میلیونی ثبت‌نام کرده‌اند، دوباره باید برای وام بازنشستگانثبت‌نام کنند؟ پرداخته شده است.متقاضیان وام بازنشستگانحتما بخوانند.در خصوص بازنشستگانِ متقاضی که از هر حیث شرایط لازم برای ثبت درخواست وام بازنشستگان دارند .اطلاعات مهم و جدید درباره وام بازنشستگان را در ادامه بخوانید. .

وام بازنشستگان

به گزارش ایلنا، مبالغ وام پرداختی به این بازنشستگان افزایش یافته به گونه‌ای که وام ازدواج فرزندان به هشتاد و وام ودیعه مسکن به صد میلیون تومان رسیده است./

کارمندان و بازنشستگان متقاضی وام بخوانند

پست بانک ایران تا سقف 100 میلیون تومان وام بدون ضامن به شاغلین، مستمری‌بگیران و بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی دولتی اعطا می‌کند.

 شاغلین نهادهای عمومی غیردولتی و بازنشستگان و مستمری‌بگیران نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های معتبر بخش خصوصی نیز می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. این مشمولان می‌توانند با ارائه نامه کسر حقوق از وام بدون ضامن استفاده کنند. در این شرایط 60 درصد از حقوق فرد باید اقساط ماهیانه را پوشش دهد. شاغلین می‌توانند به جای نامه کسر از حقوق تعهد ذی‌حسابی دستگاه ذی‌ربط را نیز برای دریافت وام دریافت کنند.

برای دریافت تسهیلات بدون ضامن یک قرارداد لازم‌الاجرا منعقد شده و توان بازپرداخت تسهیلات از سوی بانک اجراز می‌شود. رتبه اعتباری متقاضی باید آ، بی و یا سی باشد. مبلغ وام پرداختی 50 تا 100 میلیون تومان است.

وام بازنشستگان| دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی با افتتاح حساب

ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران و شرایط ثبت نام وام قر الحسنه بانک مهر را در ادامه بخوانید.

به نقل از رده، افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد. ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۳۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۳۹۷ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۱ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران هدف از برپایی این جشنواره را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی متصل به این مجموعه و پرداخت وام قرض الحسنه ویژه از محل حساب دستگاه‌های پوز اعلام کرده است. امکان دریافت وام قرض الحسنه جهت خرید کالا و خدمات مورد نیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و افزایش فروش اقساطی محصولات برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب قرارداد «پذیرندگی طرح کالا کارت» از جمله دیگر اهداف برپایی این جشنواره هستند.

 وام ۱۵۰ میلیون تومانی بانک رفاه + شرایط دریافت و مبلغ اقساط

وام خوداشتغالی بانک رفاه کارگران به افرادی اعطا می‌شود که از بهزیستی یا بنیاد شهید و امور ایثارگران یا کمیته امداد معرفی نامه داشته باشند و مورد تایید یکی از این نهادها قرار بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از رده،  مشتریان بانک رفاه کارگران که به وام ۱۵۰ میلیون تومانی این مجموعه احتیاج دارند گذشته از ارائه معرفی نامه باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. گذشته از افتتاح حساب مذکور، باید حداقل ۱۰۰ هزار تومان در این سپرده نگهداری شود. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سودی ندارد، تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن ضامن رسمی است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۸۴ ماه می‌رسد. لازم

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۲ میلیون و ۵۰ هزار و ۳۲۱ تومان است. کل سود تسهیلات، ۲۲ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۹۶۰ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن، ۱۷۲ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۹۶۰ تومان خواهد بود.

شروع به کار بانک رفاه از چه زمانی بود؟

بانک رفاه کارگران به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندی‌های طبقه کارگر در سال ۱۳۳۸ فعالیت خود را آغاز کرد. نخستین شعبه این مجموعه ششم فروردین ماه ۱۳۴۰ در تهران و اصفهان مشغول به کار شد. این مجموعه با کمک ۱۰ هزار و ۴۸۳ نیروی انسانی و داشتن هزار و ۱۵ شعبه فعال در سراسر کشور به مشتریان واجد شرایط خود انواع خدمات مجاز پولی و بانکی را ارائه می‌دهد.

 وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت + شرایط دریافت و مبلغ اقساط

اشخاصی که در یکی از شعب بانک ملت سپرده قرض الحسنه داشته و مایل به دریافت وام برای خرید کالاهای مختلف هستند، می‌توانند از طرح «حامی» این مجموعه استفاده کنند. حداکثر مبلغ این تسهیلات 200 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر و به نقل از رده، آن دسته از مشتریان بانک ملت که برای خرید کالاها و محصولات مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند برای وام ۲۰۰ میلیون تومانی درخواست بدهند و از فروشگاه‌های طرف قرارداد این بانک خرید داشته باشند. تسهیلات حامی کارت در قالب عقد مرابحه به مشتریان اعطا می‌شود. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که قبلا از این طرح استفاده نکرده باشند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن ضامن رسمی است. سود این وام برحسب دوره بازپرداخت متغیر بوده و حداکثر به ۱۸ درصد می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۶۰ ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان است. کل سود تسهیلات، ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود ان، ۳۰۶ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

بانک ملت چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

بانک ملت یکی از بانک‌های خصوصی برتر کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۹ آغاز کرد. این مجموعه به دنبال تحقق هدف‌هایی مانند رشد و بهره وری بانک‌ها، سوددهی و ارائه خدمات مناسب مشتریان، شناخت نیازها و دسته بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود و … است.

بانک ملت تاکنون توانسته تندیس زرین بانک محبوب ایران سال ۱۳۹۶، عنوان سومین شرکت برتر کشور در رتبه بندی سال ۱۳۹۵ سازمان مدیریت صنعتی و … را به دست آورد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان