کد خبر : 42430 / /
/

مرگ مشکوک در خانه اجاره‌ای محله هرندی | زن جوان اوردوز کرده بود؟

با وقوع مرگ مشکوک زن جوانی در یک خانه اجاره‌ای در محله هرندی تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

مرگ مشکوک در خانه اجاره‌ای محله هرندی | زن جوان اوردوز کرده بود؟

بامداد امروز دوشنبه بیست‌و‌سوم مردادماه، ماموران پلیس پایتخت در تماس تلفنی با قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک زن جوانی را در خانه‌ای در حوالی محله هرندی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحه جرم با دستور قاضی جنایی راهی خانه مورد نظر شدند و جسد زن جوان معتادی را مشاهده کردند که به دلایل نامشخصی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد خانه مورد نظر اجاره‌ای بوده و متوفی شب گذشته در آنجا ساکن شده که صبح امروز جسدش توسط همسایه‌ها پیدا شده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل حادثه، ماموران پلیس از سوی قاضی جنایی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی درباره مرگ زن جوان تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد./ تسنیم

دستگیری یکی از عاملان درگیری مرگبار شمال تهران

یکی از عاملان درگیری مرگبار در شمال تهران پس از چند ماه زندگی مخفیانه بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دی ماه سال 1401، مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان شمال تهران به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، قاضی جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد یک مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که از ناحیه سر هدف ضربات میلگرد قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول پس از یک درگیری به این بیمارستان منتقل شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مرد جوان به دلیل نامشخصی با چند فرد در یک پارک درگیر شده و عاملان این جنایت پس از ارتکاب قتل متواری شده‌اند؛ پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی برای معاینات دقیق‌تر، خیلی زود اقدامات اطلاعاتی تیم جنایی آغاز شد.

کارآگاهان در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت یکی از متهمانی که درگیری حضور داشتند را شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌ لازم قضایی روز چهارشنبه هجدهم مرداد ماه وی را در یک عملیات منسجم به دام انداختند.

متهم در جریان تحقیقات ابتدایی با بیان اینکه با مقتول در کشور افغانستان ارتباط داشته منکر هرگونه درگیری با وی شد اما این در حالی بود که اقدامات اطلاعاتی نشان می‌داد، متهم به همراه افراد دیگر در نزاع مرگبار شمال تهران حضور داشته است.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی وحیدناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 سقوط مرگبار ۸۰متری مرد جوان در آزادراه تهران ـ شمال

یک مرد جوان که مسافر شمال کشور بود، از پل‌ شماره ۶ آزاد‌راه تهران ـ شمال به‌ارتفاع ۸۰ متر سقوط کرد و جان باخت!

به گزارش تسنیم، ساعت یک بامداد امروز شنبه بیست و یکم مرداد ماه، مأموران کلانتری 142 کن در تماس تلفنی با قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک مرد جوانی را در ابتدای آزادراه تهران ـ شمال (منطقه یک) گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قضایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که از یک پل سقوط کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفی راهی شمال کشور بوده که ناگهان دچار حادثه شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مرد جوان که کنار اتوبوس پارک‌شده روی پل شماره 6 آزادراه تهران ـ شمال حضور داشته است، به‌دلیل نامشخصی قصد رفتن به‌سمت مخالف آزادراه را داشته اما به‌دلیل عدم اطلاع از وضعیت مرتفع 80متری بین دو مسیر رفت و برگشت این آزادراه، ناگهان به پایین پل سقوط کرده و به کام مرگ فرو رفته است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل حادثه، مأموران پلیس مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته و بررسی‌های دقیق‌تر درباره این حادثه تلخ تحقیق کنند.

به گزارش تسنیم، جسد مرد جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و پرونده برای رسیدگی به دادسرای ناحیه 36 (راهور) ارجاع شد.

چاقوکشی بخاطر جاروی دستی در مرکز تهران

اواسط مرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان لقمان حکیم مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 112 ابوسعید، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول در جریان یک نزاع دسته جمعی زخمی  و به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات اورژانسی فایده‌ای نداشته و نهایتا به کام مرگ فرو رفته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول و دوستانش به دلیل مالکیت یک "جاروی دستی پاکبانی" با افراد دیگری در مرکز تهران درگیر شده و مرد جوان در جریان این نزاع با ضربات هولناک چاقو به قتل رسیده است.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم در نخستین‌ گام هویت متهمانی که در این درگیری حضور داشتند را شناسایی و سپس با دستور قضایی تعدادی از عاملان این جنایت را دستگیر کردند که در ادامه مشخص شد، عامل این جنایت به محل نامشخصی متواری شده است.

پس از این اقدامات، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی ماموریت یافتند تا مخفیگاه عامل این جنایت هولناک را شناسایی و سپس وی را دستگیر کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.