کد خبر : 42123 / /
/

تهران خنک می‌شود | آغاز بارش باران در پایتخت

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران قسمتی ابری تا نیمه‌ابری همراه وزش باد در بعد از ظهر و شب، افزایش ابر، گاهی رگبار باران با احتمال رعدوبرق و افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

تهران خنک می‌شود | آغاز بارش باران در پایتخت

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های پیش‌بینی عددی، وضعیت جوی استان تهران از امروز تا چهارشنبه (۱۶ تا ۱۸ مردادماه) با گذر متناوب امواج بارشی آسمان، قسمتی ابری تا نیمه‌ابری همراه وزش باد در بعد از ظهر و شب، افزایش ابر، گاهی رگبار باران با احتمال رعدوبرق و افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

در نیمه شمالی به‌ویژه ارتفاعات استان در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی گاهی مه و محدودیت دید مورد انتظار است.

در نیمه جنوبی وزش باد شدید، گاهی خیلی شدید، خیزش موقت گرد و خاک، کاهش نسبی کیفیت هوا و کاهش دید دور از انتظار نیست.

برای روز‌های پنج شنبه و جمعه (۱۹ و ۲۰ مردادماه) برای استان جوی پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری در ارتفاعات افزایش ابر همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شهریار و چیتگر با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

آسمان تهران فردا (۱۷ مردادماه) نیمه‌ابری تا ابری، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۹ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۸ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و از بعداز ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.