کد خبر : 41945 / /
/

سارقان گردنبند بازیگر مشهور دستگیر شدند | ماجرای زورگیری هولناک از علیرام نورایی

سارقین گردنبند علیرام نورایی؛ بازیگر سینما و تلویزیون شناسایی و دستگیر شدند.

سارقان گردنبند بازیگر مشهور دستگیر شدند | ماجرای زورگیری هولناک از علیرام نورایی

سرهنگ کارگاه سعید دالوند؛ رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ به جزییات شناسایی سارقین زورگیر که چند روز گذشته اقدام به سرقت گردنبند علیرام نورایی؛ بازیگر سینما و تلویزیون کرده بودند را اشاره کرد و اظهار کرد:  روز چهارشنبه 11 مردادماه، ماموران کلانتری 101 تجریش در محدوده خیابان نیاوران به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شده و پیش از هرگونه اقدام این افراد جهت فرار از موقعیت، آنها را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

وی افزود: افراد دستگیر شده، جهت انجام تحقیقات تخصصی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته؛ در بررسی بانک اطلاعات مجرمین سابقه‌دار مشخص شد که این دو به‌نام‌های آرش و اشکان از سارقین زورگیر و سابقه‌دار پلیس آگاهی تهران بزرگ هستند که در زمان دستگیری اقدام به ارائه هویت‌های مجعول برای خود کرده بودند.

دالوند گفت: با شناسایی آرش و اشکان به عنوان سارقین سابقه‌دار در موضوع سرقت‌های زورگیری و گردنبندقاپی، تحقیقات فنی ـ پلیسی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و در کمتر از چند ساعت و با جمع‌بندی قرائن و دلایل پلیسی مجبور به اعتراف به سرقت در مناطق شمال تهران شدند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: با توجه به اعترافات به دست آمده از متهمین، روز پنجشنبه مورخه 12 مردادماه 1402، علیرام نورایی به‌همراه همسرش جهت شناسایی متهمین به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شده و بلافاصله پس از مواجه حضوری با متهمین، هر دو متهم را به صورت دقیق و کامل شناسایی کردند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر متهمین در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داشته و تحقیقات از آنها جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی و همچنین سایر شکات و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.