کد خبر : 41589 / /
/

مرگ تلخ نوزاد ۱۳ ماهه به دلیل خطای پزشک | از اهواز به تهران منتقل شده بود

یک نوزاد ۱۳ ماهه که به دلیل خطای پزشکی برای درمان از اهواز به تهران منتقل شده بود، فوت کرد.

مرگ تلخ نوزاد ۱۳ ماهه به دلیل خطای پزشک | از اهواز به تهران منتقل شده بود

 کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران، مرگ مشکوک یک نوزاد 13 ماهه را  از طریق تماس تلفنی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی پای در سردخانه این بیمارستان گذاشتند و با جسد نوزادی مواجه شدند که فوت کرده بود؛ بررسی‌های ابتدایی نشان می‌داد، متوفی توسط خانواده خود از اهواز به تهران برای اقدامات درمانی منتقل شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، نوزاد 13 ماهه در اهواز به دنیا آمده و در همان شهر به دلیل خطای پزشکی دچار مشکلات تنفسی شده که خانواده وی فرزندشان را برای اقدامات درمانی به تهران آورده اما این نوزاد فوت کرده است

در جریان تحقیقات میدانی، خانواده متوفی  بخاطر این حادثه شکایت خود را تحت عنوان قصور پزشکی از کادر درمان بیمارستان موردنظر در اهواز مطرح کردند.

با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد این نوزاد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای ناحیه 26 (جرائم پزشکی) ارجاع داده شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.