کد خبر : 41087 / /
/

قتل فجیع زن میانسال توسط همسرش | مرد روانی همسرش را به آتش کشید

مردی که همسرش را در جنوب تهران به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

قتل فجیع زن میانسال توسط همسرش | مرد روانی همسرش را به آتش کشید

چندی قبل کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای یافت آباد، مرگ مشکوک یک زن میانسال را در تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 151 یافت آباد، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، کارشناسان تشخیص هویت و متخخصصان پزشکی قانونی راهی بیمارستان موردنظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد زن میانسالی مواجه شدند که براثر سوختگی شدید فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد متوفی از شهرری به این مرکز درمانی منتقل شده و همسرش نیز با توجه به جراحت شدید سوختگی که دارد بستری است که همین موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت!

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، با توجه به آثار مواد شیمیایی آتش‌ زا روی لباس زن میاسنال و سوختگی همسرش بخصوص از ناحیه دست این حادثه مرگبارعمدی بوده است که همین سرنخ کافی بود تا دستور بازداشت تنها متهم پرونده از سوی بازپرس دادسرای شهرری صادر شود.

متهم که دچار اختلالت روحی و روانی است پس از بهبودی سوختگی‌هایش در اظهارات ضد و نقیضی به قتل همسرش اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرش درگیر شده و با ریختن مواد اشتعال‌زا روی مقتوله اقدام به آتش افروزی کرده است.

به گزارش تسنیم، با توجه به اختلالات روانی متهم و اعتراف صریح به قتل همسر، وی با دستور بازپرس دادسرای شهرری برای سیرمراحل درمانی به بیمارستان روانپزشکی رازی منتقل شد همچنین تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.