کد خبر : 41068 / /
/

سورپرایز تابستانه خرید خودرو اقساطی | آغاز ثبت نام مدیران خودرو تیر ۱۴۰۲ با تحویل ۹۰ روزه

شرایط ثبت نام مدیران خودرو ویژه تیرماه اعلام شد.

سورپرایز تابستانه خرید خودرو اقساطی |  آغاز ثبت نام مدیران خودرو تیر ۱۴۰۲ با تحویل ۹۰ روزه

شرایط ثبت نام مدیران خودرو ویژه تیرماه اعلام شد.

مدیران خودرو قیمت نهایی محصولاتی که در طرح سامانه یکپارچه عرضه کرده بود را اعلام کرد. در ادامه شرایط ثبت نام مدیران خودرو تیر ۱۴۰۲ آمده است.

جزییات ثبت نام مدیران خودرو تیر ۱۴۰۲

پس از اعلام قیمت جدید خودروهای مونتاژی تکلیف برندگان سامانه یکپارچه که متقاضی خرید خودروهای مونتاژی بودند نیز مشخص شد و مراحل تکمیل ثبت آنها آغاز شد. در جدیدترین اطلاعیه سامانه یکپارچه شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو  با عرضه ۴ خودرو (X۲۲ Pro IE Turbo، X۲۲ Pro MT، Arrizo ۵ IE FL، X۵۵ Pro IE) اعلام شده است. موعد تحویل خودروهای چینی ۹۰ روزه اعلام شده است.

قیمت فروش اقساطی مدیران خودرو (سامانه یکپارچه تیر ۱۴۰۲)

قیمت خودروهای طرح یکپارچه ویژه مدیران خودرو را در ادامه بخوانید. گفتنی است قیمت خودروها در این شرایط فروش به صورت غیر قطعی است. در این مرحله از ثبت نام مدیران خودرو 1402 مبلغی به عنوان علی الحساب به حساب شرکت واریز می‌شود و مبلغ نهایی در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

لیست قیمت محصولات مدیران خودرو (پیش فروش سامانه یکپارچه)

نام خودرو     مبلغ پیش پرداخت (ریال)

X22 Pro MT     ۲,۱۲۰,۱۰۰,۰۰۰

X22 Pro IE Turbo     ۲,۶۱۲,۱۰۰,۰۰۰

Arrizo 5 IE FL     ۳,۲۸۹,۲۰۰,۰۰۰

X55 Pro IE     ۳,۷۴۸,۵۰۰,۰۰۰

مهلت شرکت در فروش اقساطی مدیران خودرو 1402

منتخبین دومین دوره فروش محصولات مدیران خودرو در سامانه یکپارچه برای تکمیل ثبت نام مدیران خودرو تیر 1402 می توانند از تاریخ ۲۱ تیر ماه لغایت ۲۵ تیر به یکی از نمایندگی های مجاز این خودروسازی مراجعه کنند./اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.