کد خبر : 38987 / /
/

دستگیری باند اتباع خارجی زورگیر | با شمشیر از مردم زورگیری می کردند

اعضای یک باند اتباع خارجی که با شمشیر و چاقو،طلا و جواهرات از منازل شهروندان رفسنجانی سرقت می کردند،به ایستگاه آخر رسیدند.

دستگیری باند اتباع خارجی زورگیر | با شمشیر از مردم زورگیری می کردند

فرمانده انتظامی رفسنجان بیان کرد: به دنبال افزایش سرقت طلا و جواهرات از منازل شهروندان که با تهدید سلاح سرد و زورگیری انجام می شد، رسیدگی به این موارد به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 سرهنگ اکبر نجفی ادامه داد:در این زمینه نیروهای کلانتری ۱۲ با انجام تحقیقات  و رصدهای پلیسی به دست داشتن پنج  تبعه خارجی در این سرقت ها پی بردند که پس از شناسایی و ردزنی های بعدی اعضای این باند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی افزود:ماموران انتظامی از متهمان مقداری طلا و جواهرات، چند قبضه شمشیر،چاقو و سه خودرو که با آن ها اقدام به سرقت می کردند، کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: این سارقان زورگیر که دارای سابقه سرقت بودند، در بازجویی های بعدی به انجام هفت فقره سرقت طلا و جواهرات به ارزش۱۰ میلیارد ریال از منازل اعتراف کردند که در ادامه مالخر مرتبط با آنان هم دستگیر شد و همه اعضای این باند به مرجع قضایی تحویل شدند./ روزنامه خراسان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.