کد خبر : 38514 / /
/

حرکت بی شرمانه دزد طلاهای زن جوان | ماجرا لو رفت

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق طلاهای یک زن جوان در شرق تهران، خبر داد.

حرکت بی شرمانه دزد طلاهای زن جوان  | ماجرا لو رفت

سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت طلا از جوانی در شرق تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پس از مراجعه به پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت، با مرد جوانی به نام بهروز در فضای مجازی آشنا شدم؛ در گفت و گوهای خود از علاقه‌ام به یکی از کشور‌های اروپایی گفتم که مرد جوان با چرب زبانی ادعا کرد می‌تواند من را از طریق راه‌های غیرقانونی به کشور مقصد برساند به همین‌خاطر با او قرار گذاشتم و طلاهای خودم را در اختیار او قرار دادم که قرار شد به زودی راهی ترکیه شویم اما چند روز بعد ناگهان تلفن همراه بهروز خاموش شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بنا بر حساسیت موضوع، کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد، او اهل کشور افغانستان است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از روش‌های علمی و بررسی‌های دقیق‌تر مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را به دام انداختند.

این مقام انتظامی متذکر شد: متهم پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی منکر هرگونه ارتباط با زن جوان بود اما پس از مواجه حضوری با مال باخته چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به جرم خود مبنی بر سرقت‌ طلاهای مذکور اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه طلاهای مسروقه کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.