کد خبر : 38484 / /
/

مرگ تلخ کودک ۴ ساله در افسریه! | پسر خردسال زیر سمند مادرش له شد

یک کودک ۴ ساله در تصادف با خودروی مادرش در شهرک والفجر افسریه فوت کرد.

 مرگ تلخ کودک ۴ ساله در افسریه! | پسر خردسال زیر سمند مادرش له شد

ظهر دیروز جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه، ضجه و فریاد‌های دلخراش مادر جوانی در شهرک والفجر افسریه سکوت محله را درهم شکست؛ خیلی زود همسایه‌ها برای کمک رسانی از خانه خود به بیرون  آمدند و در ادامه جسد پسر 4 ساله این مادر را مشاهده کردند.

با اعلام این خبر به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی 110، ماموران کلانتری 156 افسریه و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی به همراه قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد پسر 4 ساله‌ای مواجه شدند که براثر تصادف با یک خودرو سمند سفید رنگ فوت کرده بود؛ بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد پسر خردسال در محوطه شهرک در حال بازی بوده که با خودروی سمندی که مادرش  راننده آن بوده تصادف کرده است.

یکی از شاهدان حادثه به تیم تحقیق گفت: مادر جوان هنگامی که قصد داشت خودروی خود را از جای پارک به بیرون بیاورد متوجه نبود که پسرش در حال عبور از پشت خودروی سمند است به همین خاطر با او تصادف کرد!

 با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد پسر خردسال برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات قضایی در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.