کد خبر : 38408 / /
/

خبر خوش برای این یارانه بگیران | وام 150 میلیونی برای دهک های پایین با حساب یارانه

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تسهیلات مناسبی برای خانواده‌های تحت پوشش و پنج دهک پایین پرداخت می‌شود که مبلغ این تسهیلات نیز بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

خبر خوش برای این یارانه بگیران | وام 150 میلیونی برای دهک های پایین با حساب یارانه

 علیرضا حسین‌نژاد پیش از ظهر امروز در بازدید از مناطق محروم اردبیل اظهار داشت: کمیته امداد به عنوان یک مجموعه حاکمیتی به دنبال محرومیت‌زدایی است تا ماموریت خود را بدون توجه به سیاست و حزب متمرکز انجام دهد که این موضوع نشان دهنده توجه به موضوع محرومیت‌زدایی است.

وی با اشاره به اینکه ضریب محرومیت در استان اردبیل از 8 آغاز شده است گفت: بیشترین محرومیت‌ها مربوط به گرمی و انگوت و خورش رستم و هشجین است و در این زمینه به دنبال بهره‌مند سازی محرومان از خدمات کمیته امداد هستیم.

حسین‌نژاد تصریح کرد: فقرزادیی از کارکردهای مختلف نظام است که منجر به تولید می‌شود و به همین منظور در راستای فقرزدایی به دنبال حفظ و صیانت از آبروی نظام هستیم تا بتوانیم براین اساس کارکرد غلط و نامناسب سایر حوزه‌ها را با حمایت و پشتیبانی‌های مختلف خانواده‌های مختلف به مرحله خودکفایی برسانیم.

وی تصریح کرد: توانمندسازی اقتصادی و اشتغال خانواده‌ها از اهم اهدافی است که پیگیری می‌شود و در این زمینه با توجه به اینکه 11 درصد خانوارها و 7.2 درصد جمعیت زیرپوشش کمیته امداد هستند بنابراین به دنبال توانمندسازی اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی هستیم تا بتوانیم برای پشتیبانی مددجویان موفق عمل کنیم.

 مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تسهیلات مناسبی برای خانواده‌های تحت پوشش و پنج دهک پایین پرداخت می‌شود که مبلغ این تسهیلات نیز بین 100 تا 150 میلیون تومان در نظر گرفته شده و امید می‌رود در برخی از مناطق محروم نسبت به پرداخت تسهیلات کم‌بهره و حمایتی اقدام شود تا بتوانیم اشتغال برای خانواده‌های نیازمند را رقم بزنیم.

حسین‌نژاد ادامه داد: ساخت مسکن برای مددجویان و خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد از اولویت‌های مهم و اساسی است که برای بازسازی و ساخت مسکن 200 میلیون تومان از طریق بنیاد مسکن و 70 میلیون تومان بلاعوض از سوی کمیته امداد در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی برای ساخت واحدها و تولید مسکن برای مددجویان ورود جدی دارد و درصدد است تا سرپناهی مناسب برای این خانواده‌ها فراهم کند که به همین منظور در راستای تولید مسکن در استان برنامه‌ریزی‌های اساسی به عمل آمده است.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.