کد خبر : 38386 / /
/

خانم ها مراقب باشید! | بوتاکس‌های تقلبی در بازار

اداره کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو نسبت به توزیع فرآورده تقلبی "بوتولینوم توکسین A " تزریقی با نام تجاری "مصپورت و دیستون" خارج از سیستم مجاز توزیع، به معاونت‌های سازمان غذا و دارو سراسر کشور هشدار داد.

خانم ها مراقب باشید! | بوتاکس‌های تقلبی در بازار

اداره کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو نسبت به توزیع فرآورده تقلبی بوتاکس "بوتولینوم توکسین A " تزریقی با نام تجاری "مصپورت و دیستون" خارج از سیستم مجاز توزیع، به تمامی معاونت‌های سازمان غذا و دارو سراسر کشور هشدار داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

به استحضار می‌رساند گزارشات مکرر از عرضه فرآورده تقلبی بوتولینوم توکسین A تزریقی با نام تجاری مصپورت و دیستون خارج از سیستم مجاز توزیع دریافت شده است که حاکی از عرضه موارد تقلبی این فرآورده‌ها است. مقتضی است در خصوص اطلاع رسانی جهت تاکید بر تامین فرآورده صرفا از داروخانه‌ها اقدام لازم صورت گیرد. مسئولیت رسیدگی به تخلف احتمالی نیز به عهده معاونت غذا و داروی مربوطه است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.