کد خبر : 38366 / /
/

تنها عکس موجود از ناصر محمدخانی و زن اولش | عکسی که برای اولین بار منتشر شده + عکس

عکاس پیشکسوت عرصه رسانه بعد از انتشار عکس هایی از چهره شکسته شده ناصر محمد خانی، تصاویر جدیدی از او در دوران جوانی را به اشتراک گذاشت.

تنها عکس موجود از ناصر محمدخانی و زن اولش | عکسی که برای اولین بار منتشر شده + عکس

حضور ناصر محمدخانی برای تماشای بازی پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی خبرساز شد چراکه تصاویر منتشر شده از او، چهره ای شکسته شده را نشان می دادند. حالا  فرشاد عباسی عکاس پیشکسوت با انتشار تصاویر جدیدی از او و خانواده اش، خاطره آن دیدار در اواخر دهه هفتاد را بازگو کرد.

5522508

ناصر محمدخانی چه گفت ؟!

همزمان با این اقدام ناصر محمدخانی به رکنا گفت : من جراحی فک کرده ام و بخاطر همین 2 ماه تمام قویترین چرک خشک کن ها و قرص های مسکن خوردم و همزمان نمی توانستم جز مایعات چیزی بخورم از این روز لاغر شده ام و حالا با اجازه خوردن غذا به روزهای گذشته بازخواهم گشت.

فرشاد عباسی می گوید: اواخر دهه هفتاد بود که برای مصاحبه خانوادگی به خانه ناصر محمدخانی رفتیم. آن وقت ها البته به خانه ستاره ها رفتن برای گرفتن مصاحبه رسم بود.

آن روزمرحوم لاله‌سحرخیزان ازما پذیرایی کرد متاسفانه در همان خانه چندسال بعد به طرز مشکوکی به قتل رسید.

ناصر محمد خانی بعد از به قتل رسیدن زن اولش به نام لاله سحرخیزان ماجرای زن دومش به نام شهلا جاهد لو رفت و بعد از اعدام شهلا بود که ماجرای ازدواج سومش در شهرری و حتی فرار از دست زنش و بوده شدنش توسط خانواده زن سومش از فرودگاه افشا شد و بالاخره با زنی جوان ازدواج کرد و در این سن و سال صاحب فرزند پسری شد و حالا چهره اش نگران کننده شده است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.