کد خبر : 38321 / /
/

آتش‌سوزی وحشتناک در نیروگاه درچه اصفهان | ‌تخلیه منطقه منتفی شد‌

آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور درچه ساعت ۱۶ و ۲۸ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

آتش‌سوزی وحشتناک در نیروگاه درچه اصفهان |  ‌تخلیه منطقه منتفی شد‌

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور درچه خبر داد.

 فرهاد کاوه آهنگر در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور در چه ساعت 16 و 28 دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی از همه ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهر اصفهان برای این عملیات اعزام شدند، ابراز داشت: همچنین درخواست کمک از شهرستان‌های اطراف مانند خمینی‌شهر، شاهین‌‌‌شهر، نجف‌آباد برای اعزام نیرو انجام شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: همچنین خودروهای فوق‌سنگین، سنگین و همچنین خودروهای آبرسان شهرداری برای این عملیات اعزام شده‌اند.

اعزام 30 تیم امدادی به نیروگاه درچه اصفهان

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در ارتباط با آتش‌سوزی نیروگاه شهید عباسپور درچه، اظهار داشت: حادثه آتش‌سوزی در نیروگاه شهید عباسپور درچه ساعت 16 به وقوع پیوست که نیروهای امدادی بلافاصله به محل اعزام شدند و عملیات اطفای حریق انجام شده و خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی در بر نداشت.

وی با بیان اینکه نیروگاه شهید عباسپور درچه ظرفیت تولید 820 مگاوات برق را دارد، افزود: نیروگاه شهید عباسپور درچه از 5 واحد تشکیل شده که حادثه حریق در یکی واحدهایی رخ داد که ظرفیت تولید 320 مگاوات برق را دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برای اطفای حریق 30 تیم امدادی به محل حادثه اعزام شدند و نیروهای امدادی آتش‌سوزی را کنترل کرده و خوشبختانه این حادثه هیچ مجروح و خسارت جانی در پی نداشت.

حریق تحت کنترل است و نیازی به تخلیه ساکنین نیست

فرهاد کاوه آهنگران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز در جمع اصحاب رسانه پیرامون این حادثه گفت: عصر امروز یکی از قسمت‌های نیروگاه شهید عباسپور درچه طعمه حریق شده بود که برای اطفای حریق چندین ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند‌.

وی افزود: خوشبختانه تیم‌های امدادی توانستند از توسعه حریق جلوگیری کنند و حریق تحت کنترل بوده و نیازی به تخلیه ساکنین نیست.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.