کد خبر : 38235 / /
/

بازداشت بدل ملیکا زارعی در اردبیل | شباهت عجیب خاله شادونه قلابی +عکس

در این مطلب ماجرای دستگیری خاله شادونه قلابی را مشاهده می کنید که در پارس آباد مغان اقدام به کلاهبرداری کرده بود. بدل ملیکا زارعی با همدستانش اکنون بازداشت هستند

بازداشت بدل ملیکا زارعی در اردبیل | شباهت عجیب خاله شادونه قلابی +عکس

در این مطلب ماجرای دستگیری خاله شادونه قلابی را مشاهده می کنید که در پارس آباد مغان اقدام به کلاهبرداری کرده بود. بدل ملیکا زارعی با همدستانش اکنون بازداشت هستند

چند روز پیش خبر بازداشت بدل ملیکا زارعی در فضای مجازی  منتشر شد. در این ماجرا فردی خود را به جای مجری معروف جا زده بود و برنامه ای اجرا کرده بود که دستگیر شد. در پرشین وی جزئیات دستگیری خاله شادونه قلابی را مشاهده می کنید

خاله شادونه قلابی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان از بازداشت خاله شادونه قلابی و دو نفر از همدستان وی خبر داد.

رحیم گلزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام دادستانی در پی گزارش مردم و اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد مبنی بر حضور فردی به جای خاله شادونه مجری برنامه های کودک (ملیکا زارعی) در برنامه جشن شادی در پارس آباد صورت گرفت.

وی افزود: بنرهای خاله شادونه از چند روز گذشته درنقاط مختلف نصب شده بود اما در زمان اجرای برنامه حاضران متوجه شدند که به جای ملیکا زارعی، خانمی با مشخصات جعلی و غیر واقعی اقدام به اجرای برنامه می کند.

گلزاده بیان کرد: با اقرار متهمان، فردی که خود را به جای ملیکا زارعی معرفی کرده بود به همراه عوامل اجرایی از جمله کارگردان و حسابرس به علت کلاهبرداری و فریب مردم روانه زندان شدند.

دادستان پارس آباد گفت: پولی که از محل فروش بلیت این برنامه بدست آمده بود ، توقیف شد و متهمان اعلام آمادگی کردند تا این مبلغ رابه مردم بازپس دهند.

خاله شادونه قلابیبدل خاله شادونه

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد نیز در این زمینه اظهار کرد: این اداره تنها به عنوان ناظر برنامه خاله شادونه بود که پس از اعطای مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به موسسه فرهنگی و هنری نقش ‘نگاران سایه هنر اردبیل’ یازدهم مهرماه اجرای شد.

یوسف روزگاری افزود: حاضران ، پیش از اتمام برنامه شکایت خود را اعلام کردند و با توجه به جریحه دار شدن احساسات مردم به ویژه کودکان به عنوان ناظر وارد عمل شدیم و موضوع را با مسوولان از جمله دادستان در میان گذاشتیم و از این رو در حال حاضر متهمان در زندان به سر می برند./ایرنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.