کد خبر : 37881 / /
/

فرصت فوق العاده برای معلمان | شش خودروی محبوب در طرح جدید ثبت‌نام لیزینگ فرهنگیان

طرح ثبت‌نام خودرو لیزینگی فرهنگیان اعلام شد. در این طرح خودروهای شاهین، کوییک دو مدل، وانت تک کابین و دو کابین عرضه شده‌اند.

فرصت فوق العاده برای معلمان | شش خودروی محبوب در طرح جدید ثبت‌نام لیزینگ فرهنگیان

ثبت نام مرحله اول توزیع خودرو لیزینگی از ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ توسط شرکت لیزینگ فرهنگیان آغاز می‌شود. این خودروها ویژه شاغلانی که عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند بوده و فرایند ثبت نام متقاضیان از روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز و به مدت هفت روز ادامه دارد.

شش نوع خودرو برای مرحله اول سهمیه در نظر گرفته شده است. این خودروها شامل شاهین، کوئیک دو مدل، وانت تک کابین و دو کابین هستند. برای شرکت در این طرح ️دو شرط سابقه حداقل ۲۰ سال و عضویت در صندوق ذخیره حداقل ۱۵ سال الزامی است و با توجه به سهمیه محدود، از بین واجدین شرایط قرعه‌کشی صورت می‌گیرد.

بخش‌نامه طرح فروش خودرو در لیزینگ فرهنگیان به شرح زیر است:

1

در شرایط واگذاری خودرو به اعضای فعال صندوق ذخیره فرهنگیان به این نکته اشاره شده است که کسانه که به صندوق بدهی داشته باشند نمی‌توانند درخواست تسهیلات خرید خودرو بدهند.

2

️بعد از ثبت نام و جمع آوری لیست، قرار است به طور زنده از طریق پیام‌رسان شاد مراسم قرعه کشی برگزار و اسامی نفرات انتخابی به شرکت لیزینگ ارسال شود.

3

راهنمای ثبت‌نام خرید خودرو به شرح زیر است:

4

شرایط شرکت در قرعه کشی لیزینگ خودرو فرهنگیان 

حداقل ۲۰ سال سابقه کار

حداقل ۱۵ سال عضویت در صندوق ذخیره

ضامن عضو صندوق ذخیره باشد

قبلا از لیزینگ فرهنگیان یا تسهیلات خرید خودرو دریافت نکرده باشد

به لیزینگ فرهنگیان بدهی نداشته باشند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.