کد خبر : 37338 / /
/

وام فوری 100 میلیون تومانی بدون ضامن بگیرید | متقاضیان وام فوری عجله کنید +مبلغ قسطا

شرایط دریافت وام بدون ضامن بانک ملی ۱۴۰۲ اعلام شد.

وام فوری 100 میلیون تومانی بدون ضامن بگیرید |  متقاضیان وام فوری عجله کنید +مبلغ قسطا

وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. جزئیات جدید پرداخت وام فوری را بخوانید.

مدتی است که بسیاری از بانک ها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود وام بدون ضامن ارائه می کند. در این مطلب شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن بانک ملی را توضیح می دهیم.

اگر پیدا کردن ضامن وام بانکی برای شما مشکل است، می‌توانید از برخی بانک‌ها بدون ضمانت شخص دیگری و تنها با اعتبارسنجی بانکی خودتان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرید. در ادامه شرایط دریافت وام بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک ملی را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تمامی کارمندان و بازنشستگان دولتی که حقوق و مزایای خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند، می‌توانند با اعتبارسنجی بانک مرکزی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام در قالب کارت اعتباری دریافت کنند. فراموش نکنید وام‌گیرنده  دولتی حتما باید دارای اعتبارسنجی بانکی A، B  یا C بانک مرکزی باشد.

اگر کارمند بخش خصوصی هستید و حقوق شما به حساب این بانک واریز می‌شود برای دریافت وام با اعتبار سنجی باید رتبه بانکی A، B را کسب کنید و اگر رتبه شما C باشد برای دریافت این وام به یک ضامن هم نیاز خواهید داشت.

ارائه سفته و نامه کسر از حقوق برای کارمندان دولتی و خصوصی با هر رتبه بانکی لازم است.

سود وام بدون ضامن بانک ملی ۱۸ درصد است. بنابراین اگر شما ۱۰۰ میلیون وام دریافت کنید ۴۰,۹۹۹,۹۹۸ تومان طی ۴۸ ماه سود پرداخت خواهید کرد.

برای پرداخت اقساط وام ۵۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک ملی  ۳۶ ماه زمان دارید و اگر وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن را دریافت کنید در ۴۸ ماه باید اقساط خود را تسویه کنید.

برای سقف ۱۰۰ میلیونی ماهانه ۲,۹۳۷,۵۰۰ تومان قسط پرداخت خواهید کرد و در نهایت ۱۴۱,۰۴۹,۹۹۸ تومان به بانک بازمی‌گردانید.

وام فوری

اگر ضامن رسمی ندارید می توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان از بانک آینده وام دریافت کنید.

 اگر نقدینگی کافی برای خرید کالا ندارید، می توانید با «طرح آینده داران» تا سقف ۵۰ میلیون تومان از بانک آینده وام دریافت کنید که نیاز به ضامن رسمی ندارد. در ادامه شرایط وام بدون ضامن رسمی بانک آینده را توضیح خواهیم داد.

برای دریافت وام بدون ضامن بانک آینده ابتدا باید در یکی از شعب این بانک حساب باز کنید. تمامی حساب‌های کوتاه مدت، بلندمدت، قرض‌الحسنه و جاری مشمول دریافت این وام خواهند شد.  وام‌ گیرنده باید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد و در لیست سیاه بانک مرکزی نیز قرار نداشته باشد.

این بانک مسدودی سپرده و اعتبار شغلی را به عنوان ضمانت قبول می کند. همچنین کارمندان دولت با ارائه معرفی‌نامه از محل کار خود می‌توانند ضامن خود شوند.

وام

سقف وام بدون ضامن بانک آینده

در این طرح می‌توانید حداقل ۱ میلیون و حداکثر ۵۰ میلیون تومان وام بدون ضامن دریافت کنید. توجه کنید با این وام تنها می توانید از فروشگاه‌های ایران مال خرید خود را انجام دهید.

مدت بازپرداخت و سود وام بدون ضامن بانک آینده

سود تسهیلات بدون ضامن برحسب دوره بازپرداخت ۷ درصد (۶ماهه) یا ۲۳درصد (۲۴ماهه) است.

سود وام بانک آینده

رقم سود وام بانک آینده ۸۲۰,۶۲۵ تومان برای سود ۷ درصد و بازپرداخت ۶ ماه است و ۱۲.۸۴۷.۹۶۷ برای سود ۲۳ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه است.

تعداد قسط وام بدون ضامن رسمی بانک آینده

رقم ماهانه ۶,۸۰۳,۴۳۷ تومان برای سود ۷ درصد و بازپرداخت ۶ ماه است و رقم ماهانه ۲.۶۱۸.۶۶۵ برای سود ۲۳ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه است.

چگونه وام ۱۰۰ میلیونی بگیریم ؟

اگر کارمند بخش خصوصی هستید و حقوق شما به حساب این بانک واریز می‌شود برای دریافت وام با اعتبار سنجی باید رتبه بانکی A، B را کسب کنید و اگر رتبه شما C باشد برای دریافت این وام به یک ضامن هم نیاز خواهید داشت.

اگر پیدا کردن ضامن وام بانکی برای شما مشکل است، می‌توانید از برخی بانک‌ها بدون ضمانت شخص دیگری و تنها با اعتبارسنجی بانکی خودتان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بگیرید. در ادامه شرایط دریافت  وام بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک ملی  را به طور کامل توضیح خواهیم داد

تمامی کارمندان و بازنشستگان دولتی که  حقوق  و مزایای خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند، می‌توانند با اعتبارسنجی بانک مرکزی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام در قالب  کارت اعتباری  دریافت کنند. فراموش نکنید وام‌گیرنده  دولتی حتما باید دارای اعتبارسنجی بانکی A، B  یا C  بانک مرکزی  باشد.

اگر کارمند  بخش خصوصی  هستید و  حقوق  شما به حساب این بانک واریز می‌شود برای دریافت وام با اعتبار سنجی باید رتبه بانکی A، B را کسب کنید و اگر رتبه شما C باشد برای دریافت این وام به یک ضامن هم نیاز خواهید داشت.

ارائه سفته و نامه کسر از  حقوق  برای کارمندان  دولتی و خصوصی  با هر رتبه بانکی لازم است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.