کد خبر : 36074 / /
/

کشف جسد مقابل بیمارستان شهدای هفتم‌تیر | قاتلان پراید سوار تحت تعقیب

با به قتل رسیدن مرد جوان در جنوب تهران تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.

کشف جسد مقابل بیمارستان شهدای هفتم‌تیر | قاتلان پراید سوار تحت تعقیب

سه‌شنبه بیست‌و‌سوم اسفندماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستان شهدای هفتم‌تیر‌‌ کشف جسد مرد جوانی مقابل در این مرکز درمانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه کمر هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته شده بودند، به بازبینی فیلم آن پرداخته و لحظه به لحظه صحنه کشف جسد را مشاهده کردند؛ در فیلم مشخص شد، یک پراید با 2 سرنشین به بیمارستان شهدای هفتم تیر مراجعه و مقتول را جلوی در این مرکز درمانی رها کرده و متواری شدند.

تحقیقات تخصصی نشان می‌داد، مرد جوان در مکان نامشخص دیگری با انگیزه نامشخص به قتل رسیده و توسط سرنشینان خودروی پراید جلوی در این بیمارستان رها شده است.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس کشیک قتل جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای دستگیری عاملان این جنایت هولناک ادامه دارد.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.