کد خبر : 35904 / /
/

اعلام برندگان خوش شانس ایران خودرو | مهلت سه روزه برای واریز وجه خودرو

در طرح فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو بیش از ۲ میلیون نفر در مرحله پیش‌ثبت‌نام شرکت کردند که در این طرح در مجموع ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر به عنوان برنده انتخاب شدند.

اعلام برندگان خوش شانس ایران خودرو | مهلت سه روزه برای واریز وجه خودرو

در طرح فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو در مرحله پیش‌ثبت نام در طرح جوانی جمعیت ۵۳۹ هزار و ۲۱۲ نفر، در طرح عادی یک میلیون و چهار هزار و ۸۲۰  نفر و در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ۵۲۵ هزار و ۷۲۱ نفر ثبت نام کردند که براین اساس در مرحله پیش‌ثبت‌نام در مجموع ۲ میلیون و ۶۹ هزار و ۷۵۳ نفر ثبت نام کردند. 

پس از پاکسازی تعداد کل متقاضیان سه طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده به یک میلیون و۸۹۸ هزار و ۶۹۹ نفر رسید. 

آمار ثبت‌نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو 

عنوان تعداد طرح حمایت

از خانواده و

جوانی جمعیت

تعداد طرح عادی تعداد طرح جایگزینی

خودروهای فرسوده

پیش ثبت‌نام ۵۳۹,۲۱۲ ۱,۰۰۴,۸۲۰ ۵۲۵,۷۲۱
انصراف‌دهندگان از پیش‌ ثبت‌نام ۵۳,۱۹۱ ۵۵,۳۴۷ ۴۳,۳۰۰
شرکت‌کنندگان یا منتخبین قرعه‌کشی آخر سایپا دارای پیش ثبت‌نام در ایران خودرو ۵,۸۸۱ ۱۲,۲۵۱ ۱,۰۸۴
شرکت‌کننده پس از پاکسازی ۴۸۰,۱۴۰ ۹۳۷,۲۲۲ ۴۸۱,۳۳

آمار ثبت‌نام و ظرفیت خودروها فروش فوق‌العاده ایران خودرو 

ردیف خودرو تعداد ثبت‌نام

فروش حمایت

از خانواده و جوانی جمعیت

ظرفیت فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت رزرو فروش 

حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

تعداد ثبت‌نام فروش عادی ظرفیت فروش عادی رزرو فروش عادی تعداد ثبت‌نام فروش جایگزینی خودرو فرسوده ظرفیت فروش جایگزینی خودرو فرسوده رزرو فروش جایگزین خودرو فرسوده
۱ هایما S۷ پلاس ۱۴۱,۷۷۴ ۲۵۰ ۲۵۰ ۷۶,۸۷۴ ۱۵۰ ۱۵۰ ۱۱۰,۲۹۷ ۱۰۰ ۰
۲ هایما S۵ At۶ ۴۰,۰۸۶ ۴۰۰ ۴۰۰ ۱۳,۵۲۶ ۲۴۰ ۲۴۰ ۳۳,۸۴۷ ۱۶۰ ۰
۳ سورن پلاس بنزینی ۱۶۵,۳۶۶ ۲,۰۰۰ ۲,۰۰۰ ۳۷۶.۲۶۹ ۱,۲۰۰ ۱,۲۰۰ ۱۸۵,۹۵۱ ۸۰۰ ۰
۴ دنا پلاس اتوماتیک ۱۳۲,۹۱۴ ۲,۵۰۰ ۲,۵۰۰ ۴۷۰,۵۵۳ ۱,۵۰۰ ۱,۵۰۰ ۱۵۱,۲۴۲ ۱,۰۰۰ ۰
  جمع کل ۴۸۰,۱۴۰ ۵,۱۵۰ ۵,۱۵۰ ۹۳۷,۲۲۲ ۳,۰۹۰ ۳,۰۹۰ ۴۸۱,۳۳۷ ۲,۰۶۰ ۰

بر اساس این گزارش، تعداد کل ثبت‌نام کنندگان متقاضی خرید ۴ خودرو هایما S۷ پلاس، هایما S۵، سورن پلاس بنزینی و دنا پلاس اتوماتیک در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۴۸۰ هزار و ۱۴۰ نفر بوده است. کل ظرفیت فروش این ۴ خودرو در این طرح ۵ هزار و ۱۵۰ دستگاه است. 

تعداد کل ثبت‌نام کنندگان ۴ خودرو مذکور در طرح عادی نیز ۹۳۷ هزار و ۲۲۲ نفر بوده است که کل ظرفیت در نظر گرفته شده برای این متقاضیان ۳ هزار و ۹۰ دستگاه خودرو است. 

تعداد کل ثبت نام کنندگان ۴ خودرو ذکر شده در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز ۴۸۱ هزار و ۳۳۷ نفر بوده است که ظرفیت در نظر گرفته شده در این بخش ۲ هزار و ۶۰ دستگاه است. 

براین اساس در این دوره از فروش فوق‌العاده ایران خودرو در مجموع ۱۰ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو عرضه شد در حالی که تعداد متقاضیان خرید خودرو پس از پاکسازی یک میلیون و ۸۹۸ هزار و ۶۹۹ نفر بود. 

به مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان، ایران‌ خودرو برنامه فروش فوق العاده محصولات خود را برای سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به اجرا گذاشت.

در این طرح که از روز چهارشنبه ۱۷ اسفند آغاز شد محصولات سورن پلاس بنزینی، دنا توربورشارژ اتوماتیک و هایما S۵ و S۷ عرضه شد. 

مهلت ثبت نام در این طرح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ اسفند تعیین شده بود.

‌در طرح فروش فوق العاده چهار محصول مذکور با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه شده است.

 با پایان یافتن مهلت نام نویسی در طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو در ساعت ۱۳ امروز، برندگان نهایی این طرح با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی مشخص شدند.

نتایج و اعلامی اسامی برندگان، پس از تایید توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اعلام خواهد شد. پیامک اعلام نتایج برای برندگان نیز ارسال می شود، اما مبنای دریافت اطلاعات سایت یاد شده است. 

مشتریان تا سه روز مهلت دارند تا نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخش نامه فروش اقدام کنند و در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

منبع: فارس
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.