کد خبر : 35245 / /
/

قتل فجیع پدر تهرانی که مخالف ازدواج بود

در این مطلب جزئیات قتل پدر تهرانی را مشاهده می کنید که توسط پسر کینه جویش کشته شد. پسر جوان که به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج او کینه به دل گرفته بود او را در موقعیتی مناسب به قتل رساند

قتل فجیع پدر تهرانی که مخالف ازدواج بود

چند هفته پیش وقوع یک فقره قتل در تهران تیم جنایی را راهی محل حادثه کرد. پس از تحقیقات ابتدایی مشخص شد که پسر مقتول می تواند تنها متهم پرونده باشد.

مردی که متهم است برای رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش پدر خود را به قتل رسانده به جرمش اعتراف کرد.

ساعت یک بامداد دوشنبه، دهم بهمن ماه امسال، قاضی وحید ناصری بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران باتماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه از قتل مرد سالخورده‌ای در خانه‌اش با‌خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

قتل پدر تهرانی در خانه اش

مأموران پلیس در نخستین گام از پسر مقتول که موضوع قتل را خبر داده‌بود، تحقیق کردند. وی در ادعایی گفت: «پدر و مادرم مدتی قبل از هم جدا شدند و من همراه مادرم در کرج زندگی می‌کردم. دو هفته قبل، پیش پدرم آمدم و همراه او بودم. ساعتی قبل برای انجام کاری از خانه بیرون رفتم و وقتی به خانه برگشتم، دیدم خانه به هم ریخته و پدرم نیز با ضربه چاقو به قتل رسیده‌است.»

ماجرای قتل پدر تهرانی و صحنه‌سازی

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد مقتول با ضربه چاقویی به پشت گردنش به قتل رسیده که حکایت از آن دارد قاتل آشنا بوده و در فرصتی مناسب او را به قتل رسانده‌است. از سوی دیگر، مأموران در بررسی محل حادثه دریافتند از خانه مقتول هیچ سرقتی نشده‌است و به نظر می‌رسد صحنه سرقت و به‌هم‌ریختگی محل حادثه صحنه‌سازی باشد.

مأموران همچنین در تن‌پیمایی از پسر مقتول متوجه آثار کبودی و زخم روی بدن او شدند که نشان می‌داد وی با پدرش درگیر شده‌است. بنابراین با به دست آمدن این اطلاعات کارآگاهان پسر مقتول را بازداشت کردند، اما وی در بازجویی‌ها قتل پدرش را انکار می‌کرد تا اینکه صبح دیروز به قتل اعتراف کرد.

جزئیات قتل پدر تهرانی

وی در ادعایی گفت: «پدرم از دوران کودکی رفتارش با من خوب نبود. چند سال قبل عاشق دختری شدم و می‌خواستم با او ازدواج کنم، اما پدرم به خواستگاری نرفت و با ازدواج ما مخالفت کرد. دختر مورد علاقه‌ام ازدواج کرد و من از پدرم کینه به دل گرفتم. روز حادثه قلیان می‌کشیدم که ناگهان قلیان افتاد و شیشه آن شکست و زغال‌ها هم روی فرش ریخت.

پدرم عصبانی شد و به من فحاشی کرد که عصبانی شدم و در درگیری او را به قتل رساندم. پس از حادثه با صحنه‌سازی می‌خواستم مأموران را فریب دهم، اما دستم رو شد.»

متهم به دستور بازپرس وحید ناصری برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت./برترین ها

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.