کد خبر : 33369 / /
/

بلای وحشتناکی که زن خائن سر شوهرش آورد | کشف جنازه در جاده چالوس

زن خائن که با همدستی دوست شوهرش سناریوی قتل شوهرش را طراحی و اجرایی کرده بودند با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز شناسایی و دستگیر شدند.

بلای وحشتناکی که زن خائن سر شوهرش آورد | کشف جنازه در جاده چالوس

سرهنگ محمد نادربیگی درگفتگو با خبرنگار رکنا درباره جزییات این پرونده جنایی گفت: 5 آذر ماه جسد مرد جوانی با لباس خانه در حوالی جاده کندور چالوس کشف شد با کشف هویت مقتول که اعتیاد به مواد مخدر داشته و تحت درمان یکی از کمپ های ترک اعتیاد کرج قرار داشت خیلی زود محل سکونت و خانواده او شناسایی شدند .

بدنبال شناسایی جسد توسط همسر و برادر مقتول بود که تیمی از کارآگاهان جنایی برای کشف راز این جنایت تشکیل شد.

در نخستین گام افسر پرونده همسر مقتول را بعنوان نخستین مظنون این پرونده اعلام کرد و در تحقیقات بعدی طولی نکشید که راحله ۳۳ ساله دربازجویی ها راز جنایت را برملا کرد.

سرهنگ نادربیگی به خبرنگار جنایی رکنا گفت: در تحقیقات جنایی مشخص شد که این زن از مدتی قبل با دوست همسرش که او هم در کمپ تحت درمان بود رابطه دوستی برقرار کرده است.

جالب است که فرید از شوهر خودش نیز به مراتب اعتیاد بیشتری به مواد مخدر داشت.

این زن ابتدا قرص خواب آور به فرزندانش خوراند و بعد در نقشه بعدی خود قرص خواب آور را به همسرش همراه غذا داد سپس با همدستی فرید شوهرش را با یک روسری خفه کرد و لای فرش او را پیچاندند‌.

فرید جسد را لای فرش پیچانده و به خودروی فرید انتقال دادند و بعد درجاده چالوس رها کردند.

به گزارش رکنا بدنبال اعتراف های این زن خائن فرید هم بازداشت شد او که درابتدا سعی درانکار ماجرا داشت  اما مدتی بعد او نیز اعتراف کرد .

هم اکنون این زن و مرد جنایتکار به دادسرای فردیس منتقل شدند تا به رودی در صف محاکمه قرار گیرند./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.