کد خبر : 33367 / /
/

حراج بدون قرعه کشی ایران خودرو | سود شگفت انگیز خریداران هایما

در معاملات امروز بورس کالا هایما با اختلاف بسیار کم از بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به متقاضیان فروخته شد.

حراج بدون قرعه کشی ایران خودرو | سود شگفت انگیز خریداران هایما

امروز در بورس کالا دو هزار دستگاه هایما s7 مورد معامله قرار گرفت. قیمت پایه این محصول 743 میلیون تومان درنظر گرفته شده بود که متقاضی باید 50 درصد این مبلغ را در حساب خود واریز می کرد.

برهمین اساس پیش پرداخت مورد نیاز برای خرید هایما s7 قیمت 371 میلیون و 500 هزار تومان درنظر گرفته شده بود. براساس اعلام بورس کالا، برای دو هزار دستگاه هایما 8 هزار و 128 نفر متقاضی خرید خودرو بودند.

در نهایت این محصول با قیمت کشف شده یک میلیارد و 20 میلیون و 724 هزار تومان فروخته شد که در نهایت متقاضی با پرداخت مالیات، عوارض ارزش افزوده به همراه مبلغ شماره گذاری، بیمه، کارت هوشمند و سایر هزینه ها مبلغ یک میلیارد و 350 میلیون تومان برای این خودرو پرداخت کند.

در حال حاضر هایماs7 در بازار با قیمت یک میلیارد و 380 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد./ تسنیم

هایما در بورس کالا ۱۱۰ میلیون ارزان‌تر از بازار قیمت خورد

خودروی هایما S۷ مشکی در معاملات امروز بورس کالا ۲۰ درصد ارزان‌تر از قیمت بازار به فروش رفت.

فردای اقتصاد: خودروی هایما S۷ مشکی (متعلق به گروه خودروسازی هایما) در معاملات امروز بورس کالا با قیمت یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان ۲۰ درصد ارزان‌تر از قیمت بازار به فروش رفت.

در عرضه امروز بورس کالا، برای خودروی هایما S۷ مشکی ۲۰۰۰ دستگاه عرضه شد که تعداد ۸۱۲۸ تقاضا برای آن شکل گرفت و در پایان با میانگین قیمت یک میلیارد و ۲۱میلیون تومان به فروش رفت.

تاریخ تحویل خودروی مزبور ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ است.

هایما

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.