کد خبر : 33304 / /
/

جنجال ماجرای اذیت و آزار 15 نفر در مدرسه فوتبال | دادستان مشهد چه گفت ؟

دادستان مرکز استان خراسان رضوی گفت: تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است.

جنجال ماجرای اذیت و آزار 15 نفر در مدرسه فوتبال | دادستان مشهد چه گفت ؟

دادستان مرکز استان خراسان رضوی گفت: تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است.

به نقل از دادگستری خراسان رضوی، طی چند روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر اذیت و آزار 15 نفر بازیکنان نوجوان یک باشگاه فوتبال در مشهد منتشر شده است

براساس پیگیری های انجام شده موضوع این ادعا در اداره ورزش و جوانان استان با شکایت جمعی از خانواده های نوجوانان در حال بررسی است.

همچنین دادستانی عمومی و انقلاب استان خراسان رضوی نیز به موضوع ورود کرده و روز گذشته مسئولان اداره ورزش استان برای ارائه توضیحات پیرامون این موضوع به دادستانی استان دعوت شدند.

دادستان مرکز استان خراسان رضوی برای بررسی صحت و سقم این موضوع دستور ویژه صادر کرده است.

محمدحسین درودی، دادستان مرکز استان خراسان رضوی با تاکید به بررسی دقیق این ادعا در دادستانی استان اظهارداشت: پس از اخذ گزارش اداره ورزش و جوانان شهرستان مشهد مبنی بر اینکه تعدادی از خانواده های بازیکنان مطالبی مبنی بر تغییر برخی رفتارهای فرزندانشان ناشی از عملکرد مدیر باشگاه را مطرح کرده اند، بلافاصله موضوع جهت بررسی دقیق تمام ابعاد آن به یکی از شعب ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع شده و بازپرس پرونده نیز در گام نخست پس از بررسی اولیه، دستورات لازم جهت بررسی ابعاد مختلف این موضوع را صادر کرده و پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: نکته قابل توجه این است که در مدارک و مستندات ارائه شده به دادسرا تاکنون فرد یا افرادی مدعی تعرض جنسی نشده اند و شکایتی تاکنون از سوی والدین بازیکنان در این خصوص در دستگاه قضایی مطرح نشده، در عین حال پیگیری ابعاد این موضوع به صورت جدی و دقیق وظیفه این مرجع است.

درودی گفت: این پرونده تا روشن شدن تمام ابعاد مختلف موضوع مطرح شده در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به صورت ویژه پیگیری خواهد شد و نتیجه آن نیز به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید. ولی آنچه مسلم است تا این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان این مدرسه فوتبال به مرجع قضایی ارائه نشده است.

بر این اساس از فعالان رسانه ای به صورت جدی خواسته می شود تا پایان تحقیقات قضایی از هرگونه اظهار نظر در این زمینه جداً خودداری کنند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.