کد خبر : 33255 / /
/

بردیا پسر جوان فرهاد مجیدی در امارات | شباهت جالب پدر و پسر + عکس

استایل جدید و دیدنی بردیا پسر جوان فرهاد مجیدی در امارات

بردیا پسر جوان فرهاد مجیدی در امارات | شباهت جالب پدر و پسر + عکس

در این تصویر بردیا پسر فرهاد مجیدی بازیکن و مربی حرفه ای فوتبال را در کنار پدرش مشاهده می کنید که خیلی بزرگ شده است. فرهاد مجیدی ازدواج کرده و دو فرزند دارد که به همراه او در امارات زندگی می کنند

فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال تهران است که سال گذشته برای هدایت تیم اتحاد کلبا امارات به این تیم پیوست. فرهاد مجیدی فصل گذشته موفق شد تیم محبوبش استقلال را با رکوردهای عجیب و غریب به قهرمانی برساند و سپس از این تیم جدا شد و به امارات رفت. او به همراه همسر و فرزندانش به امارات رفته و در آنجا زندگی می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس بردیا پسر فرهاد مجیدی را در کنار پدرش برای شما قرار دهیم که خیلی بزرگ شده است.

فرهاد مجیدی

عکس بردیا پسر فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی تصویری از پسرش را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که حسابی مورد توجه قرار گرفت.

تیم فوتبال اتحاد کلباء خود را برای دیدار حساس فردا از هفته پایانی نیم فصل نخست ادنوک لیگ امارات آماده می‌کند.شاگردان فرهاد مجیدی که در دیدارهای قبلی خود نتایج خوبی کسب نکرده و سه دیدار متوالی در لیگ را با شکست پشت سر گذاشته اند، به دنبال جبران ناکامی های گذشته هستند.

پسر اسطوره استقلال

در شرایطی که کلباء دیروز آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد، فرهاد تصویری از پسرش را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که حسابی مورد توجه قرار گرفت.بردیا تنها فرزند پسر فرهاد که در بسیاری از دیدارهای استقلال به همراه پدرش به استادیوم آزادی آمده، پا به توپ شده و به نظر می رسد قصد دارد تا راه اسطوره آبی ها را طی کند.

در این تصویر، پسر مجیدی در حال انجام تمرینات است و به نظر می رسد او در یکی از تیم های رده های پایه امارات مشغول بازی شده تا بتواند به صورت جدی وارد عرصه فوتبال شده و راه پدرش را در پیش بگیرد.

ورزش سه

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.