کد خبر : 33205 / /
/

۲۰۰ میلیون برای بازی نوستالژیک | فوتبال دستی هم لاکچری شد

در میان گرانی های موجود در بازار فوتبال دستی هم به آن ها پیوسته است. در این گزارش به بررسی قیمت های عجیب این بازی نوستالژیک پرداخته شده است.

 ۲۰۰ میلیون برای بازی نوستالژیک | فوتبال دستی هم لاکچری شد

فوتبال دستی یکی از بازی های قدیمی بین افراد بود که با تقسیم شدن ۴ نفر به ۲ گروه شادی را برای دقایقی به خانه ها می آوردند. این بازی از بین کودکان به بزرگترها رسید و تمام هیجان خود را بر سر آدمک های بازی خالی می کردند. این بازی در دنیای آقایان و خانم ها جای خود را باز کرد. اخیرا دنیای فوتبال دستی ها پیشرفت کرده و می توان در کنار مدل های ساده با مدل های فوق العاده جذابی نیز از این نوع میزهای ورزشی و تفریحی مواجه شویم که البته این تنوع مدلی سبب قدری پیچیده شدن خرید فوتبال دستی برای عاشقان این بازی شده است. این بازی از بعد بازی خارج شده است و افرادی برای دکور خانه هم از آن استفاده می کنند.

قیمت فوتبال دستی متفاوت است از سایزهای کوچک با قیمت مناسب می توان این کالا را تهیه کرد تا هزینه های چند صد میلیونی برای خرید یک بازی!

فوتبال دستی

عجیب ترین قیمت فوتبال دستی در یکی از سایت های فروش اینترنتی ۲۰۰ میلیون تومان ناقابل است. تنها مزیتی که در توضیحات این فوتبال دستی آمده است فرانسوی بودن آن است وگرنه ویژگی دیگری که ۲۰۰ میلیون تومان ارزش داشته باشد، ندارد.

در سایتی دیگر فوتبال دستی آمریکایی ۱۱۰ میلیون تومان قیمت گذاشته شده است. فوتبال دستی های ایتالیایی را با ۴۰ میلیون تومان هم می توان خرید. اگر به دنبال لاکچری بازی نیستید این بازی را با ۳ میلیون هم میتوان خریداری کرد.

اگر به دنبال فوتبال دستی برای فرزندانتان هستید اما نمی توانید خیلی هزینه کنید با ۲۸۰ هزار تومان هم می توانید مدل چوبی آن را خریداری کنید.

به نظر نمی رسد فوتبال دستی نیاز به امکانات خاصی داشته باشد یا مدل ۲ یا ۲۰۰ میلیونی آن با هم فرق زیادی داشته باشد. تنها برخی این بازی ساده و قدیمی را لاکچری کرده اند تا بوی کودکی این بازی هم از بین رود.

در جدول زیر به بررسی قیمت فوتبال دستی های قیمت مناسب در بازار پرداخته شده است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.