کد خبر : 33002 / /
/

قیمت سایپایی ها امروز 26 دی | افت و خیز قیمت کوییک و تیبا در بازار

بازار سایپایی‌ها امروز را با نوسانی پشت سرگذاشت و قیمت خودروها هم صعودی شد، هم ثبات داشت و هم نزولی بود.

قیمت سایپایی ها امروز 26  دی | افت و خیز قیمت کوییک و تیبا در بازار

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که هرچند امروز شاهد نوسان قیمت در این بازار بودیم، اما بیش از همه این بازار ثبات قیمت را تجربه کرد و در میان محصولات سایپا «کوییک معمولی» امروز افت قیمت داشت و «تیبا صندوقدار» رشد قیمت را تجربه کرد و سایر محصولات بدون تغییر راهی بازار شدند.  

از سوی دیگر امروز نرخ دلار هم نوسان اندک رو به بالا داشت این امر موجب شد تا بیشتر محصولات سایپا بدون تغییر راهی بازار شوند.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

«شاهین» امروز در بازار بدون تغییر 502 میلیون تومان قیمت خورد، شاهین در هفته‌های اخیر به دفعات رشد قیمت داشته و از مرز 500 میلیون تومان هم عبور کرد، اما طی دور اخیر قیمت این خودرو در بازار عقب‌نشینی کرد به مرز 500 میلیون بازگشت.

سایپا

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» هم بدون تغییر در بازار 302 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر با توجه به رصد بازار می توان گفت «کوییکR » هم در بازار 305 میلیون تومان قیمت گذاری شد تغییر قیمت نداشت و «کوییک معمولی» هم 298 میلیون قیمت خورد و افتی یک میلیون تومانی را ثبت کرد. اما «تیبا صندوقدار» روند معکوس در بازار پیش گرفت و با رشد یک میلیونی در بازار 301 میلیون تومان قیمت خورد. اما «تیبا 2 معمولی» در بازار 302 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت./ اقتصادنیوز

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.