کد خبر : 32954 / /
/

تعطیلی مدارس

مدارس تهران فردا غیرحضوری شد/ ادارات استان تهران فردا تعطیل شد؟

تمامی دستگاه ها، سازمان ها و ادارات دولتی در سطح استان تهران در روز دوشنبه مورخ ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ مطابق روال عادی به فعالیت می‌پردازند.

مدارس  تهران فردا غیرحضوری شد/ ادارات استان تهران فردا تعطیل شد؟

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، تمامی ادارات استان تهران در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ مطابق روال عادی فعال هستند در ضمن کلیه دستگاه‌های اجرایی موظف به حداقل رساندن میزان مصرف گاز در پایان ساعت اداری می‌باشند.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس هماهنگی به عمل آمده با وزارت نفت مبنی بر کنترل نسبی مصرف بهینه گاز مقرر گردید تمامی دستگاه ها، سازمان ها و ادارات دولتی در سطح استان تهران در روز دوشنبه مورخ ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ مطابق روال عادی به فعالیت بپردازند و درجه حرارت محیط اداری را بین ۱۸ تا ۲۱ درجه حفظ نمایند.

مدارس غیرحضوری شد

طبق اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به علت بارش برف، برودت هوا ویخبندان، فعالیت و آموزش در همه مدارس دولتی و غیر دولتی، کانون‌های فرهنگی، اردوگاه‌ها، پژوهش‌سراها، دارالقرآن‌ها و فضاهای آموزشی و تربیتیِ شهرستان های استان تهران در روز دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ تعطیل و کلاس‌های درس بصورت غیرحضوری در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه در خصوص امتحانات پایه دوازدهم آمده است: امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار خواهد شد.=

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.