کد خبر : 32916 / /
/

قیمت دلار یخ زد

معامله گران در این روزهای سرد ترجیح می دهند فعالیتی نداشته باشند و قیمت دلار در یک محدوده خاص منجمد شده است.زمستان سخت به بازار ارز تهران رسید. بررسی ها نشان می دهد دماسنج بازار ارز حساس شده و در فضای سرد زمستانی حجم خرید و فروش دلار پایین آمده است.

قیمت دلار یخ زد

معامله گران در این روزهای سرد ترجیح می دهند فعالیتی نداشته باشند و قیمت دلار در یک محدوده خاص منجمد شده است.زمستان سخت به بازار ارز تهران رسید. بررسی ها نشان می دهد دماسنج بازار ارز حساس شده  و در فضای سرد زمستانی حجم خرید و فروش دلار پایین آمده است.

معامله گران در این روزهای سرد ترجیح می دهند فعالیتی نداشته باشند و قیمت دلار در یک محدوده خاص منجمد شد.

از نگاه برخی فعالان، کاهش نوسانات دلار و همچنین پایین آمدن حجم معاملات در بازار اسکناس آمریکایی پیام معناداری به برخی بازیگران ارزی داده است.

در واقع سرد بودن شرایط معاملات ارزی، به بازیگرانی که قصد ورود به بازار ارز یا خروج از آن را داشته‌اند، به طور موقت چنین پیامی را مخابره کرده است که فعلا خرید و فروش خاصی را انجام ندهند./اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.