کد خبر : 32892 / /
/

فوری| مدارس و دانشگاه‌های تهران فردا غیرحضوری شد | ادارات و بانک های تهران تعطیل شد؟

ادارات تهران فردا با یک سوم ظرفیت فعالیت می‌کنند/ مدارس هم غیر حضوری شدند

فوری| مدارس و دانشگاه‌های تهران فردا غیرحضوری شد | ادارات و بانک های تهران تعطیل شد؟

مدارس استان تهران فردا یکشنبه ۲۵ دی‌ماه به دلیل برودت هوا و در راستای کاهش مصرف گاز غیرحضوری شدند.

 استانداری تهران از تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس به دلیل برودت هوا و در راستای کاهش مصرف گاز در روز یکشنبه 25 دی‌ماه خبر داد.

 بر اساس این خبر ادارات استان تهران با یک سوم ظرفیت دایر است.

کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی استان تهران روز یکشنبه 25 دی با حضور یک سوم کارمندان دایر است و مابقی کارمندان دورکار خواهند بود.

دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری از این موضوع مستثنی هستند.

یک سوم تعداد شعب هربانک به عنوان شعب منتخب در استان تهران ازساعت 9صبح تا 13 ظهر فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می‌کنند.

کلاس‌های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می‌شود و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل است.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می‌شود.

از تمامی هموطنان عزیز خواهش می‌کنیم که در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

تمام دستگاه‌ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی گازسوز خود را خاموش کنند.

مراکز امدادی، عملیاتی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و حوزه‌های بهداشتی و درمانی از اجرای این طرح مستثنی هستند و همچنان به ارائه خدمات ادامه می‌دهند.

 بانک‌ها فردا باز هستند؟

طبق اعلام شورای هماهنگی بانک‌ها، فردا یکشنبه ۲۵دی ماه یک سوم تعداد شعب هربانک بعنوان شعب منتخب دراستان تهران ازساعت ۹صبح تا ۱۳ ظهر فعال بوده و نسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می نمایند

در پی تعطیلی ادارات و مدارس تهران در روز آینده (یکشنبه 25 دی‌ماه)، شورای هماهنگی بانک ها اعلام کرد: فردا یکشنبه 25دی ماه یک سوم تعداد شعب هربانک بعنوان شعب منتخب دراستان تهران ازساعت 9صبح تا 13 ظهر فعال بوده ونسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می نمایند. اسامی شعب منتخب ازطریق سایت بانکها قابل مشاهده می باشد.

ضمنا ستادبانکها و شرکت های وابسته وتابعه تعطیل بوده و واحدهای پشتیبان بصورت کشیک برای ارائه سرویس های غیرحضوری فعال خواهندبود./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.