کد خبر : 32887 / /
/

خبر خوش برای متقاضیان خرید خودرو | عرضه دنا پلاس در بورس کالا ۲ برابر شد

به دنبال افزایش تقاضا برای خرید دنا پلاس عرضه این محصول در بورس کالا ۲ برابر شد.

خبر خوش برای متقاضیان خرید خودرو | عرضه دنا پلاس در بورس کالا ۲ برابر شد

به دنبال افزایش تقاضا برای خرید دنا پلاس عرضه این محصول در بورس کالا 2 برابر شد. بر همین اساس فردا 25 دی ماه  عرضه 10000 دستگاه خودرو دنا پلاس دستی در بورس کالا انجام خواهد شد. در این طرح فروش قیمت پایه 189 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده و متقاضیان باید 100 درصد قیمت پایه را در حساب وکالتی خود واریز کرده باشند.

 تاریخ تحویل دنا پلاس دستی سفید در این طرح فروش 27 اسفند ماه سال جاری است.

البته  اشخاصی که در عرضه های قبلی در بورس کالا خودرو سواری خریداری کرده اند و همچنین از ابتدای سال 1398 از شرکت های خودروسازی موفق به خرید خودرو شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت و هر کد بورسی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد. ثبت سفارش نیز برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

 همچنین  اگر فرد متقاضی پس از تایید درخواست خودرو از بورس کالا منصرف شد؛ باید 5 درصد از ارزش کل معامله را به عنوان هزینه فسخ و 0/5 درصد به عنوان کارمزد دو سر معامله پرداخت کند. یعنی اگر فردی از بورس کالا خودرو خرید و در مرحله نهایی منصرف شد باید مجموعا 5/5 درصد از ارزش کل معامله را به عنوان خسارت یا هزینه فسخ معامله پرداخت کند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.