کد خبر : 32729 / /
/

تعطیلی مدارس و ادارات البرز | دلیل تعطیلی فردا 21 دی چیست؟

​تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز به پیشنهاد قرارگاه مدیریت جهادی استان با هدف مدیریت مصرف گاز فردا چهارشنبه تعطیل است.

تعطیلی مدارس و ادارات البرز | دلیل تعطیلی فردا 21 دی چیست؟

کاوه حدادپور اظهار کرد: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز به پیشنهاد قرارگاه مدیریت جهادی استان با هدف مدیریت مصرف گاز فردا چهارشنبه تعطیل است.

وی بیان کرد: امتحانات نهایی دانش آموزان و امتحانات دانشجویان به قوت خود باقی و به صورت حضوری خواهد بود.

معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز تصریح کرد: تمامی مدارس در تمامی مقاطع ابتدایی و متوسطه در استان البرز فردا به صورت غیر حضوری و مجازی دایر است.

 

وی افزود: بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته افت شدید دما، میزان مصرف انرژی را در سطح کشور به همراه خواهد داشت لذا طبق تصمیمات اتخاذ شده موضوع به گونه‌ای تدبیر شد که به هیچ عنوان افت فشار در بخش خانگی یا قطعی گاز صنایع را نداشته باشیم.

حدادپور با بیان اینکه تعطیلی دستگاه‌های اجرایی و ادارات، صرفاً به جهت تأمین رفاه عموم مردم اتفاق افتاده و بر اساس مصوبه این کارگروه، تمامی ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه تعطیل است.

وی تصریح کرد: مراکز امدادی؛ عملیاتی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و حوزه‌های بهداشتی و درمانی از اجرای این طرح مستثنی هستند و همچنان به ارائه خدمات ادامه می‌دهند.

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.