کد خبر : 32691 / /
/

آزار و اذیت شیطانی دختر جوان با تله استخدام و کرونا | ادعای عجیب مدیر نخبه تهرانی در دادگاه +عکس

صاحب یک شرکت طراحی سایت که متهم است دختر جوان را با ترفند استخدام در شرکتش به تله انداخته و آزار داده است در دادگاه کیفری تهران محاکمه شد .وی مدعی شد نخبه و کارآفرین است و شاکی به دروغ چنین شکایتی را علیه او مطرح کرده است.

آزار و اذیت شیطانی دختر جوان با تله استخدام و کرونا | ادعای عجیب مدیر نخبه تهرانی در دادگاه +عکس

صاحب یک شرکت طراحی سایت که متهم است دختر جوان را با ترفند استخدام در شرکتش به تله انداخته و آزار داده است در دادگاه کیفری تهران محاکمه شد .وی مدعی شد نخبه و کارآفرین است و شاکی به دروغ چنین شکایتی را علیه او مطرح کرده است. رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۳۰ ساله ای به نام ارمغان آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود از صاحب یک شرکت طراحی سایت به نام پیمان شکایت کرد.

 دختر جوان در تشریح شکایتش گفت: من به تازگی درسم تمام شده و طراح سایت هستم. مدتی بود به دنبال شغلی مناسب می گشتم که  با آگهی استخدام طراح سایت در فضای مجازی رو به رو شدم و برای استخدام در شرکت رزومه ارسال کردم .

وی ادامه داد: چند روز از این ماجرا گذشته بود که مرد جوانی به نام پیمان  که صاحب شرکت بود با من تماس گرفت و با من قرار ملاقات گذاشت. وی  گفت به خاطرشیوع بیماری کرونا بهتر است به تنهایی به شرکت بروم. به همین خاطر من به تنهایی به شرکت رفتم اما آنجا مرد جوان که اسیر وسوسه شیطان شده بود مرا آزار داد  و تهدیدم کرد در این باره  با کسی حرفی نزنم .من  با سر و وضعی آشفته به خانه برگشتم و از ترس به کسی حرفی نزدم. اما 2 ماه حال روحی ام به هم ریخته بود .به همین خاطر با گذشت 2 ماه از این ماجرا  تصمیم گرفتم از صاحب شرکت شکایت کنم .

با شکایت دختر جوان ،صاحب شرکت ردیابی شد و ماموران دریافتند وی به اتهام کلاهبرداری از چندین نفر در زندان به سر می‌برد .

به این ترتیب  وی از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد و از خود دفاع کرد .

در ابتدای جلسه دختر جوان به تشریح شکایت پرداخت و برای مدیر شرکت اشدمجازات خواست.

وی  گفت: این مرد  بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد و زندگی ام را سیاه کرد .من از او گذشت نمی کنم.

سپس متهم 23ساله  در جایگاه ویژه ایستاد و اتهامش را قبول نکرد.

وی  گفت : ارمغان ها با میل خودش به شرکت من آمد و با من رابطه برقرار کرد. من به زور  به او تجاوز نکردم.او  چون فهمیده  من  مدیر شرکت هستم و وضع مالی خوبی دارم تصمیم به اخاذی گرفته و چنین شکایتی را از من مطرح کرده تا از من پول بگیرد. من نخبه و کارآفرین هستم.

بنا براین گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.