کد خبر : 32596 / /
/

جدیدترین جزئیات از حادثه سوءقصد در دانشگاه علامه | حال کارمند مجروح چطور است ؟

آخرین جزئیات ازحادثه شلیک به کارمند دانشگاه علامه طباطبایی را تشریح کرد.

جدیدترین جزئیات از حادثه سوءقصد در دانشگاه علامه | حال کارمند مجروح چطور است ؟

در توضیح این خبر آمده:

* صبح امروز یکشنبه هجدهم دی ماه امسال، صدای شلیک یک گلوله، سکوت محله نامجو را درهم شکست و ثانیه‌ای بعد اهالی محله مشاهده کردند یک مرد جوان روی زمین افتاد و غرق در خون شد.

* با اعلام این خبر، به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی 110، تیمی از ماموران کلانتری 106 نامجو به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

* تیم جنایی در محل حادثه با مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه پیشانی هدف یک گلوله قرار گرفته بود همچنین امدادگران اورژانس که در محل تیراندازی حاضر شده بودند، مرد زخمی را برای سیر مراحل درمان به بیمارستان سینا منتقل کردند.

* تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، یک مرد که با پارچه و ماسک صورت خود را پوشانده بوده به صورت پیاده در حال تعقیب یکی از کارمندان دانشگاه علامه بوده که ناگهان با کلت کمری وی را از ناحیه سر هدف شلیک قرار داده است.

* بررسی‌های بیشتر نشان داد، مجروح حادثه که کارمند دانشگاه علامه طباطبایی بوده، 2 ماه پیش نیز هدف سوء‌قصد از سوی یک فرد ناشناس قرار گرفته است!

* حال مرد جوان در بیمارستان سینا پس از عمل جراحی مساعد گزارش شده است و تحقیقات پلیس پایتخت در رابطه با متهم پرونده ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.